אפליקציית CelloCharge ממפה עמדות טעינה לרכב חשמלי

מטרת האפליקציה: לאפשר לנהגים למצוא עמדת טעינה ולקבל מידע רלוונטי כדוגמת מיקום מדויק וניווט אליה (באמצעות אפליקציה חיצונית), סטטוס זמינות, משך הטענה, מחיר ותקלות.
אפליקציה חדשה של משרד האנרגיה תפעיל מערכת איסוף, שמירה והצגה של נתונים מכל מפעילי עמדות הטעינה בישראל, שזכו במכרזי משרד האנרגיה, ושל מפעילים נוספים שיהיו מעוניינים בה. האפליקציה תציג לציבור גם את מחיר הטעינה כפי שנקבעו על ידי מפעילי העמדות. עדכון הנתונים מתבצע בזמן אמת כדי לסייע לנהג כלי הרכב החשמלי לקבל החלטה מושכלת לפני הגעתו לעמדה.

מדובר באפליקציה חדשנית, שמטרתה לאגד את כל העמדות מכלל המפעילים במקום אחד ולהנגיש מידע אמין ודינמי, שיספק את כל דרישות ציבור משתמשי הרכב החשמלי. נתוני השימוש יסייעו למשרד האנרגיה בפיתוח אסטרטגיית פרישת עמדות הטעינה הבאות.

המשרד מזמין את נהגי הרכב החשמלי להוריד את אפליקציית הבטא, לעשות בה שימוש ולדווח באמצעות הכפתור "יצירת קשר" על כל תקלה או הצעה לשיפור. ההצעות תסייענה בתיקון המערכת ותבאנה להשקת הגרסה הסופית, שתשרת את צרכי כל נהגי הרכב החשמלי בהקדם.

פרסום
פרסום

המשרד גם מזמין את כל ספקי עמדות הטעינה, שטרם הצטרפו למערכת, לספק את פרטי העמדות ולהנגיש לציבור את המידע. שיקוף המידע לציבור יעשה ללא תמורה, גם עבור מפעילים ועמדות, שלא קיבלו תמיכה מהמשרד בעבר.

Print Friendly, PDF & Email

תודה שאתם מבקרים בפורטל "אייר נט ". אייר נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום האוורור ,מיזוג האוויר הקירור והחימום התעשייתי באייר נט תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום האוורור ,מיזוג האוויר הקירור והחימום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

מדריך להקמת עמדות טעינה לכלי רכב חשמליים בבתים משותפים

09/06/2024

מפסולת - לזהב

05/06/2024

מזל גדול - נמנע אסון כבד ברמת גן

03/06/2024

איך הרשויות המקומיות מתכוננות למשבר האקלים?

28/05/2024

ג'נסל ביצעה הדגמה חיה בטקסס של המערכת לאנרגיה מבוזרת (DER) על בסיס מימן שפי...

23/05/2024

שימוש ברכבים חשמליים בחצור - חסכון משמעותי

09/05/2024

מדריך להקמת עמדות טעינה לכלי רכב חשמליים בבתים משותפים

09/06/2024

מפסולת - לזהב

05/06/2024

מזל גדול - נמנע אסון כבד ברמת גן

03/06/2024

איך הרשויות המקומיות מתכוננות למשבר האקלים?

28/05/2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחרו תחום