בקרוב עמדות טעינה לרכבים חשמליים בשדרות

עיריית שדרות תתקין בקרוב עמדות טעינה ציבוריות לרכבים חשמליים במימון משותף של משרד האנרגיה. בהמשך הפריסה יוקמו נקודות טעינה בחניונים ונקודות טעינה מהירות. דוידי: "גם בתחום האנרגיה הירוקה שדרות תהיה בין הערים המובילות ותהווה מודל לעיר שומרת על הסביבה וצורכת אנרגיה ירוקה מועילה ובטוחה".
80% סוללה בטעינה של חצי שעה: 1,122 עמדות חדשות של טעינה לרכבים חשמליים יוקמו בשטחים הציבוריים ברשויות מקומיות ברחבי הארץ. קארין אלהרר, שרת האנרגיה: ״חיבור כל ישראל – מצפון ועד דרום לעמדות טעינה לרכבים חשמליים, הוא צעד חשוב לצמצום פערים חברתיים והתקדמות לעבר משק אנרגיה אמין".תמיכת משרד האנרגיה בהקמת העמדות, עומדת על סבסוד של 65%-75% מעלות ההקמה של הנקודות. כבר בשנת 2018 הקצה המשרד כ-30 מיליון ₪ להקמת אלפי נקודות טעינה, בפריסה רחבה ומגוונת, לאורכה ולרוחבה של המדינה. סך הכל יממן המשרד כ-2,500 נקודות טעינה. שרת האנרגיה, קארין אלהרר: ״ נמשיך לפעול כדי להבטיח שכל אזרחי ישראל ייהנו מאמינות באספקת אנרגיה״.

פריסת העמדות תהווה הרחבה של בסיס הטעינה במרחב הציבורי וברשויות המקומיות והן יותקנו בחניונים ושטחים ציבוריים, בקניונים ובכבישים מהירים.

לאחרונה, ניגשה עיריית שדרות לקול קורא וזכתה. המשמעות: 125 עמדות טעינה יוקמו בעתיד הקרוב בעיר, ויאפשרו ליותר תושבים חוויית נוחות באחזקת רכבים חשמליים וטעינתם. בכך, מקווים בעירייה השימוש המכוניות חשמליות יגדל והנזק לסביבה יפחת. בנוסף, לאחר שפרסמה העירייה  מכרז להקמת עמדות טעינה לרכבים חשמליים, נבחרה חברת "מילגם" להקים 15 עמדות בתוך שנה, שיתווספו ל-125 עמדות הטעינה עם משרד האנרגיה.

פרסום
פרסום

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "העירייה עושה כל שביכולתה על מנת להבטיח כי גם בתחום האנרגיה הירוקה שדרות תהיה בין הערים המובילות ותהווה מודל לעיר שומרת על הסביבה וצורכת אנרגיה ירוקה מועילה ובטוחה. אני קורא לתושבים היקרים לשתף פעולה ויחד נשמור על העיר שלנו ירוקה ומגינה על הסביבה".

Print Friendly, PDF & Email

תודה שאתם מבקרים בפורטל "אייר נט ". אייר נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום האוורור ,מיזוג האוויר הקירור והחימום התעשייתי באייר נט תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום האוורור ,מיזוג האוויר הקירור והחימום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

מדריך להקמת עמדות טעינה לכלי רכב חשמליים בבתים משותפים

09/06/2024

מפסולת - לזהב

05/06/2024

מזל גדול - נמנע אסון כבד ברמת גן

03/06/2024

איך הרשויות המקומיות מתכוננות למשבר האקלים?

28/05/2024

ג'נסל ביצעה הדגמה חיה בטקסס של המערכת לאנרגיה מבוזרת (DER) על בסיס מימן שפי...

23/05/2024

שימוש ברכבים חשמליים בחצור - חסכון משמעותי

09/05/2024

מדריך להקמת עמדות טעינה לכלי רכב חשמליים בבתים משותפים

09/06/2024

מפסולת - לזהב

05/06/2024

מזל גדול - נמנע אסון כבד ברמת גן

03/06/2024

איך הרשויות המקומיות מתכוננות למשבר האקלים?

28/05/2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחרו תחום