אלקטריאון הישראלית, המפתחת כביש חשמלי חכם, חתמה עם ענקית הבנייה וההנדסה האמריקאית, Jacobs, על הסכם שותפות אסטרטגית בחדירה לשוק האמריקאי

החברה מתכבדת להודיע על חתימת הסכם לשיתוף פעולה אסטרטגי עם חברת  Jacobs (NYSE:J)  במסגרת ההסכם ישתפו החברות פעולה בפרויקטים לטעינה אלחוטית ברחבי ארה"ב בדגש על פרויקטים מול לקוחות מובילים של Jacobs בהם כמה מרשויות התחבורה העירוניות הגדולות בארה"ב. כמו כן בנוסף לשיתוף הפעולה האמור הכריזה JACOBS על כוונתה להשקיע בחברה כשזו תצא להנפקה בנאסד"ק.

הסכם זה מגיע בהמשך לשיתוף הפעולה המוצלח בין החברות שהוביל לזכייה המשותפת, יחד עם שותפים מובילים נוספים כגון חברת פורד, במכרז במישיגן עליו הודיעה החברה לאחרונה.

חברת גייקובס היא חברת ההנדסה והבניין הגדולה בארה"ב עם 14 מיליארד דולר הכנסות בשנה, כ55 אלף עובדים ופעילות ביותר מ44 מדינות, החברה עוסקת בתכנון ובניה של תשתיות מורכבות בתחומים נרחבים כגון כבישים, בניינים, מים אנרגיה מתחדשת ועוד והנה בעלת פעילות נרחבת בתחום תשתיות תחבורה מתקדמות. בין לקוחותיה ניתן למנות נמלים, שדות תעופה, ממשלות, ערים וגופים פרטיים בכל רחבי העולם.

פרסום

להערכת החברה קיימת חפיפה ניכרת בין תחומי הפעילות וסוג הלקוחות של JACOBS וסוג הלקוחות אליהן מכוונת החברה בפעילותה בארה"ב כגון ערים המפעילות תחבורה ציבורית ענפה, מערכות תחבורה בנמלים, שדות תעופה ועוד, עוצמתה התפעולית והשיווקית של JACOBS הינה בעלת פוטנציאל להאיץ את חדירתה של החברה לשוק האמריקאי.

"אנחנו מתרגשים בנוגע להמשך שיתוף הפעולה שלנו עם חברת Electreon. זה צעד שמתכתב ישירות עם כוונתנו להמשיך ולקדם חדשנות בתרבות החברה שלנו ובפתרונות שאנו מספקים ללקוחותינו", אמר סגן נשיא ג'ייקובס ומנהל שוק התחבורה העולמי, פטריק קינג. "ג'ייקובס מחויבת לספק ללקוחותיה פתרונות חדשניים, מותאמים טכנולוגית, לאתגרים הספציפיים עימם הם מתמודדים – מהפחתת הגודש בכבישים, דרך הפחתת פליטת הפחמן ועד לחשמול צי מלא".

אורן עזר, מנכ"ל אלקטריאון: "אנחנו מתרגשים מאוד לשתף פעולה עם חברת הבנייה המובילה בארה"ב. בין לקוחותיה של חברת ג'ייקובס  נמנים הגופים הרלוונטיים ביותר לאלקטריאון כגון רשויות תחבורה בערים הגדולות בארהב וגופים אסטרטגיים נוספים,  זאת,  ביחד עם יכולות תכנון וביצוע רלוונטיות ראשונות במעלה ושאיפה לחדשנות ומצויינות בתחום התחבורה, הופכות את ג'ייקובס לשותף אידיאלי לחדירה לשוק האמריקאי  והקמת פרויקטים מסחריים בקנה מידה גדול  ברחבי ארה"ב".

כידוע, טכנולוגיית אלקטריאון הישראלית, המוגנת בפטנט, שולבה במגוון רחב של כלי רכב ברחבי העולם, כחלק משיתופי הפעולה המתמשכים של החברה עם יצרניות רכב דודמת רנו, סטלנטיס, איווקו ופולקסווגן. בנובמבר האחרון, נבחרה טכנולוגיית הטעינה האלחוטית של Electreon לאחת מ-100 ההמצאות הטובות ביותר של מגזין TIME לשנת 2021.

על אלקטריאון

פרסום

Electreon היא הספקית המובילה בעולם לפתרונות טעינה אלחוטיים לרכבים חשמליים (EVs). החברה מספקת תשתית ושירותי טעינה מקצה לקצה, על מנת לענות על צרכי ודרישות לקוחותיה המפעלים ציי תחבורה משותפת, ציבורית, מסחרית וצרכנית. טכנולוגיית החברה טוענת באופן דינמי (תוך כדי תנועה) וסטטית (בעצירה) רכבים חשמליים, במהירות ובבטחה ובכך מונעת חרדת טווח נסיעה, מפחיתה את עלויות הבעלות על רכב חשמלי, מפחיתה  את צרכי קיבולת הסוללה ועוד. Electreon עובדת עם ערים ומפעילי ציי תחבורה רבים מסביב לעולם על פלטפורמת טעינתCaaS , המאפשרת חשמול חסכוני של ציי תחבורה ציבורית, מסחרית ואוטונומית לתפעול נסיעה חלקה ורציפה.
למידע נוסף, בקר בכתובת electreon.com.

על Jacobs

בג'ייקובס אנו מאתגרים את ההווה על מנת להמציא את המחר, על ידי אספקת פתרונות לבעיות הקריטיות ביותר בעולם – למען קיום ערים משגשגות, סביבה גמישה, קידום תפעולי, גילוי מדעי וייצור חדשני. בג'ייקובס מאמינים בהפיכת רעיונות מופשטים למציאות שהופכת את עולם שלנו לטוב יותר. עם הכנסות של 14 מיליארד דולר, וכוח אדם כישרוני של כ-55,000 עובדים, ג'ייקובס מספקת ללקוחותיה קשת שירותים מקצועיים ענפה, לרבות ייעוץ טכני, ייעוץ מדעי וקידום פרויקטים עבור המגזר הממשלתי והפרטי

Print Friendly, PDF & Email

תודה שאתם מבקרים בפורטל "אייר נט ". אייר נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום האוורור ,מיזוג האוויר הקירור והחימום התעשייתי באייר נט תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום האוורור ,מיזוג האוויר הקירור והחימום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

ECHA שוקלת את השפעות PFAS

16/06/2024

בהולנד תופסו יותר מ-40 טונות של נוזל קירור

16/06/2024

מדריך להקמת עמדות טעינה לכלי רכב חשמליים בבתים משותפים

09/06/2024

צניחה של עשרות מיליוני שקלים במכירות מזגני אלקטרה, תדיראן וברימאג 

06/06/2024

התחלה נקייה עבור משאבת חום פרופאן תעשייתית

05/06/2024

קבוצת קליפורניה תוביל לאימוץ משאבות חום כדי לתמוך ביעדי משאבת החום והאקלים ...

01/06/2024

ECHA שוקלת את השפעות PFAS

16/06/2024

בהולנד תופסו יותר מ-40 טונות של נוזל קירור

16/06/2024

מדריך להקמת עמדות טעינה לכלי רכב חשמליים בבתים משותפים

09/06/2024

צניחה של עשרות מיליוני שקלים במכירות מזגני אלקטרה, תדיראן וברימאג 

06/06/2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחרו תחום