רכישת מזגן חדש? כדאי לשקול את הגורמים הבאים:

לפני רכישת מזגן חדש, שקול את הגורמים הבאים:

גודל שטח: גודל השטח שברצונך להתקרר משפיע ישירות על יכולת הקירור הנדרשת של המזגן. כלול שטחים פתוחים כמו מטבחים, פינות אוכל ומסדרונות המובילים לחדרים, כמו גם חלונות גדולים המאפשרים להיכנס לאור שמש.

סוג מזגן: תצורות שונות, כגון יחידות מפוצלות, מיני מזגנים מרכזי, רב-מערכות או מערכות VRF, מספקות גדלי חלל ופריסות שונות. שקול את שטח הפנים ואת האובייקטים בתוך החלל בעת קביעת פלט הקירור הנדרש.

פרסום

רמת רעש: בחר מזגן הפועל בשקט ככל האפשר כדי להבטיח נוחות בעת הישיבה בסלון או שינה. רמת הרעש נמדדת בדציבלים (DBA), ומידע זה זמין בדרך כלל של יצרנים או קמעונאים.

יעילות אנרגיה: בדוק את דירוג יעילות האנרגיה של המזגן לפני ביצוע רכישה. חפש דירוגים כמו A, A+או A ++, המעידים על יעילות גבוהה יותר וחיסכון באנרגיה רבה יותר. בהתחשב בצריכת החשמל המצטברת לאורך אורך החיים של מזגן, יחידה זולה יותר עשויה להיות יקרה יותר בטווח הרחוק, במיוחד בחדרי שינה בהם המזגן לרוב פועל לתקופות ממושכות, כולל לילה.

פרסום

על ידי ביצוע טיפים אלה והיותם מודעים ליעילות אנרגטית, אתה יכול להכין את המזגן שלך לשימוש אינטנסיבי, לחסוך חשמל ולבחר בחירה מושכלת בבחירת מזגן חדש שמתאים לצרכים שלך. הישאר קריר ונוח במהלך ימי הקיץ החמים האלה!

Print Friendly, PDF & Email

תודה שאתם מבקרים בפורטל "אייר נט ". אייר נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום האוורור ,מיזוג האוויר הקירור והחימום התעשייתי באייר נט תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום האוורור ,מיזוג האוויר הקירור והחימום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

מחיר התקנת מזגן חדש, מזגן ישן ,

08/04/2024

מצנן תעשייתי - שימוש ותחזוקה

07/04/2024

מהו תת-קירור?

11/03/2024

האם כדאי לעשות הסבה מקצועית לטכנאי מיזוג אוויר ?

19/02/2024

תקלות בשלט למזגן ודרכי פתרון

11/02/2024

כמה עולה לחמם את הבית בחורף

01/02/2024

מחיר התקנת מזגן חדש, מזגן ישן ,

08/04/2024

מצנן תעשייתי - שימוש ותחזוקה

07/04/2024

מהו תת-קירור?

11/03/2024

האם כדאי לעשות הסבה מקצועית לטכנאי מיזוג אוויר ?

19/02/2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחרו תחום