השימוש במזגנים בתקופת ווירוס הקורונה

בתקופה האחרונה שרובנו יושבים בבית עקב ווירוס הקורונה והימים הופכים להיות חמים יותר אנו מדליקים את המזגנים .

מצורפים כמה דברים שחברת משב רוח שמחה  לשתף אתכם .

סינון אוויר –

כמו שאנו שמים מסיכה לפנים, N95 או FFP3 כך יש גם למזגן. אלו פילטרים מיקרוניים שמתקינים אותם על הפילטרים הקיימים של המזגן בקלות רבה. הם מסננים אבק דק, אבקנים, עובש ונבגים שיער. עשוי בהחלט לעזור במקרים של אסטמה, אלרגיה, קדחת השחת, קרדית האבק, מחלות ריאות, מערכת חיסון חלשה ועוד.

סט של 2 פילטרים למזגן מפוצל, עולה 40 שח כולל משלוח בדואר. לבירורים הסברים והזמנות להתקשר 052-3737902

פרסום

איכות אוויר מיטבית –

אנחנו כולנו יושבים הרבה בבית ואיכות האוויר שאנו נושמים יורדת. הריכוז של חיידקים, עובשים, נוכחות של שיער בעלי חיים, אדי בישול, עולה. לכן מומלץ לאוורר את הבית פעם ביום לכמה שעות. ניתן להיעזר במזגן לשם כך. איך? פותחים חלון, ומעבירים את המזגן למצב אוורור. (סימן של מאוורר קטן בשלט). המזגן יגרום ליניקה של אוויר צח לסחרור של אויר נקי ובריא יותר בחדר. פעולה זו של איוורור מאולץ תהיה בעלות מינימלית של חשמל.

 

משטחים נגועים

וירוס הקורונה יכול להמשיך לדגור כמה שעות על משטחים של פלסטיק ומתכת עד 9 שעות . המשמעות היא שאם מישהו בבית חולה, ופולט לחלל החדר רסיסי רוק ( אפצ'י או שיעול ) יש סיכון שהמזגן בפעולתו יכול לינוק את האוויר הנגוע בוירוס ולפזר אותו שוב בחדר.

מה עושים?

  • משתמשים כמה שיותר במאווררים ופותחים חלונות כדי להחדיר אוויר צח כל הזמן ולהוריד את רמת הוירוס בחלל.
  • ניתן לחטא את המזגן כל כמה ימים, עם תרסיסים נגד וירוסים. החומר הנפוץ והמאושר לשימוש על בסיס כלור \ אקונומיקה אסור בשימוש במזגנים, וגם רעיל ליושבי הבית. לכן ניתן לעשות זאת עם רק עם ספריי חיטוי מזגנים על בסיס תערובת של אמוניום רבעוני שמאושר על ידי EPA הסוכנות להגנת הסביבה האמריקאית לחיטוי קורונה תקציר EPA . יש מספר מועט של חומרים בארץ שנמצאים ברשימה המעודכנת, וזה אחד מהם. השם שלו : ננופיקס V.
  • חומר החיטוי משמש גם לחיטוי משטחים אחרים, שיש, ידיות, שלטים, וכל משטח קשה אינו דורש ניגוב וזמן המגע שלו 10 דקות.
  • החומר בטיחותי מאוד לידיים, יש להיזהר ממגע בעיניים. להפעיל מזגן כשעה לאחר הריסוס.
  • בקבוק ספריי של 500 מ"ל עולה 60 שח כולל משלוח בדואר ישראל. יש לקחת בחשבון 7-10  ימים הגעה.  להסברים והזמנות תרגישו חופשי להתקשר:  052-3737902

.

עובש בקירות :

 עובש  על קירות וחפצים משפיע לרעה על איכות האוויר וגורם לשלל מחלות ואלרגיות. הפעילות הזו משלימה את הפעילות של ניקוי מזגנים, והתוצאה היא חלל עם איכות אוויר משופרת ולטווח ארוך. יש בארץ מגוון רחב של תכשירים כולם מבוססים כלור\ אקונומיקה והבעיה של המשותפת של כולם היא שהם אינם משמידים את שורשי פטריית העובש שנמצאית אפילו כמה מילימטרים בתוך הטיח והקיר. הכלור מלבין בלבד את השכבה החיצונית אבל לא מחסל את הפטריה. לכן הרבה פעמים יש חזרה של עובש באותו האזור. אימצתי שיטה מארצות הברית שכוללת 3 חומרים שונים: קיט להשמדת עובש :1. חימצון והלבנה  2. השמדה עמוקה  3. שכבת מגן.

לפעמים יש גם צורך בשיפוץ של הקיר, לגרד חלקים רופפים, לעשות שפכטל, ולצבוע בצבע נגד עובש, וגם לזה אני נערך. לפרטים נוספים והצעת מחיר 052-3737902

בנוסף אני עובד על הכנת ערכה לעשה זאת בעצמך.

 

 

 

 

 

 

 חיטוי חללים:

ברור לי שכאשר אני עושה ניקוי למזגן אני משפיע מהותית ולטובה על איכות האוויר בחלל החדר. אולם החלל עצמו עדיין נגוע. עובשים יכולים לגדול על הקירות, על רהיטים, בשטיחים, מאחורי קיר ועוד. חיידקים מגיעים מכל מקום ונדבקים על כל סוגי המשטחים. לא כולם ידידותיים ולא תמיד ניקוי עם מטלית משמיד אותם.

פרסום

כל אותם אויבים מיקרוניים הם היום רעים ואכזריים מתמיד ועלינו לבנות מערכת חיסון חזקה ובמקביל לפתח מודעות גבוהה יותר לסיכונים ולחטא לעיתים תכופות יותר כדי לא לתת להם להצטבר.

השרות החדש יאפשר רמה נוספת של הגנה מפני חיידקים ועובשים ונגיפים. להבדיל ממזגן שנהוג לעשות לו טיפול ניקוי עמוק אחת לשנתיים שלוש, כאן מוצע שרות גם בריטיינר, לעיתים יותר תכופות, לפי צרכי המקום.

הטיפול יהיה על ידי שימוש במגוון חומרים בטוחים וידידותיים, בערפול ופיזור אחיד בכל החלל.  לקוחות אפשריים הם בתי מלון וצימרים, גני ילדים ובתי ספר, וכמובן מרפאות ובתי חולים, חנויות ולמעשה כל מקום שיש בו ריכוז אוכלוסיה ותחלופה גבוהה .

. ניקוי מזגן עשה זאת בעצמך : 

אני מניח שהתקופה הקרובה תהייה של הצטמצמות כלכלית. מיתון מחייב אותנו לחשיבה הישרדותית. ננסה לחסוך בכל אותן פעולות שנוכל לעשות לבד ולא להזמין בעל מקצוע. לפני זמן רב כתבתי ופרסמתי מאמר על איך מנקים מזגן לבד DIY , עשה ואל תעשה, הנה הוא כאן שוב. ניקוי מזגן עשה זאת בעצמך ואל תעשה

כמו כן אני נערך להכנת קיט שכולל: 1. חומר ניקוי (שאני משתמש בו) 2. תרסיס חיטוי שאריתי ננופיקס (שאני משתמש בו ) 3. בקבוק מתז. כל הערכה מספיקה לניקוי וחיטוי של 3-4 מזגנים. במחיר מצחיק ומשתלם ממש למי שיש לו קצת ידיים, טובות זמן, והדרכה שלי.

לפרטים וסברים ורכישה ניתן ורצוי להתקשר 052-3737902

רענן שמואלי – משב רוח

Print Friendly, PDF & Email

תודה שאתם מבקרים בפורטל "אייר נט ". אייר נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום האוורור ,מיזוג האוויר הקירור והחימום התעשייתי באייר נט תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום האוורור ,מיזוג האוויר הקירור והחימום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

יחידת האוויר הצח מגבירה את היעילות

05/06/2024

הציבור המשיך את המגמה משנים קודמות זיהום האוויר בל"ג בעומר היה נמוך בהרבה מ...

26/05/2024

שכבת מידע חשובה באתר ניטור אוויר בישראל

23/05/2024

המזהם משלם ביוקר- חברת כרמל אולפינים מקבוצת בז"ן נקנסה בסך של 18.7

08/05/2024

מחיר התקנת מזגן חדש, מזגן ישן ,

08/04/2024

מצנן תעשייתי - שימוש ותחזוקה

07/04/2024

יחידת האוויר הצח מגבירה את היעילות

05/06/2024

הציבור המשיך את המגמה משנים קודמות זיהום האוויר בל"ג בעומר היה נמוך בהרבה מ...

26/05/2024

שכבת מידע חשובה באתר ניטור אוויר בישראל

23/05/2024

המזהם משלם ביוקר- חברת כרמל אולפינים מקבוצת בז"ן נקנסה בסך של 18.7

08/05/2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחרו תחום