תוכנת הסימולציה של דאסו סיסטמס שימשה לניתוח הטמפרטורה בתוך המבנים שהרשות הצרפתית למשחקים האולימפיים מייעדת למגורי האתלטים בקיץ 2024.

הרשות הצרפתית למשחקים האולימפיים ודאסו סיסטמס משתמשות בסימולציה כדי להבטיח תנאי נוחות אופטימליים במבני האולימפיאדה.

  • תוכנת הסימולציה של דאסו סיסטמס שימשה לניתוח הטמפרטורה בתוך המבנים שהרשות הצרפתית למשחקים האולימפיים מייעדת למגורי האתלטים בקיץ 2024.
  • הסימולציה סיפקה לרשות הצרפתית תובנות כיצד להבטיח תנאי נוחות אופטימליים במבנים, במקרה של עומס חום קיצוני.
  • היכולות היחודיות של דאסו סיסטמס לבצע סימולציה לכל תסריט אפשרי תורמות לחיים איכותיים, בריאים ובטוחים יותר.

דאסו סיסטמס והרשות הצרפתית למשחקים האולימפיים (Olympic Delivery Authority) שהיא הגוף הציבורי הצרפתי האחראי לטווח הארוך על תשתיות ומתקנים, הודיעו על שיתוף פעולה במטרה להבטיח תנאי נוחות אופטימליים במבני המגורים של האולימפיאדה, שישמשו  14,000 איש.

בעקבות שיאי החום שנרשמו בקיץ בצרפת, נעשה שימוש בתוכנת הסימולציה של דאסו סיסטמס כדי לנתח את התנאים במבני המגורים ולספק לרשות הצרפתית הנחיות כיצד לשפר את תנאי המחיה במבנים במקרה של גל חום ב-2024.

פרסום

המבנים תוכננו בבניה בת קיימא, בנייתם נמשכת בימים אלה וצפויה להסתיים עד 31 בדצמבר 2023. בבניה ניתנה העדפה לאנרגיות מתחדשות, שטחים ירוקים, קירור גיאותרמי לויסות הטמפרטורה בתוך המבנים.

הרשות הצרפתית ביקשה להבטיח, שהמבנים יתפקדו באופן אופטימלי בטמפרטורות קיצוניות, לזהות ולהטמיע פתרונות אנרגיה, ככל שנדרשים, כדי לתמוך באתלטים, ולצמצם את ההשפעה על הסביבה.

"העדיפות העליונה שלנו היא לתכנן בניה באופן ידידותי לסביבה ובנוסף, לספק מבנים שמבטיחים את רווחתם של האנשים השוהים בהם במהלך גלי חום ארוכים. הסימולציה של דאסו סיסטמס הוכיחה, שאנחנו יכולים לעמוד בלוח הזמנים ולספק מבנים אלה ב-2024 וגם הרבה אחר כך כאשר המבנים יוסבו לטובת דיירים עתידיים." אמר אנטואן דו סויש, מנהל אסטרטגיה וחדשנות ברשות.

בהתבסס על נתונים שסופקו על ידי הרשות ושותפי הבנייה שלה, דאסו סיסטמס השתמשה בתוכנת SIMULIA שלה כדי ליצור מודל תלת מימד של קומה עליונה באחד הבניינים, לדמות פרמטרים כמו בידוד, אוורור, הגנה משמש ומערכת אקולוגית לקירור רצפות, ולחשב את הטמפרטורה הצפויה בתוך המבנים, לאורך היום.

פרסום

הסימולציות סייעו לרשות להבין כיצד כל הפרמטרים יעבדו יחד וכיצד לבצע אופטימיזיה של הנוחות בתוך המבנים, כפי שתוכננו, בכל זמן, ללא פתרונות שמצריכים פעולות בניה נוספות. הן הדגימו את היעילות של מגיני השמש   בהתבסס על מיקומם, והשעה ביום ואת היעילות של רצפות הקירור החדשניות.

"הסימולציות שלנו העניקו לרשות הצרפתית למשחקים האולימפיים תובנות משמעותיות, להבטחת מקסימום נוחות בתוך המבנים גם במקרה שהטמפרטורות בחוץ עולות", אמר ז'אק בלטראן, סגן נשיא, ערים ושירותים ציבוריים, דאסו סיסטמס. "העבודה שלנו עם הרשות הצרפתית למשחקים האולימפיים היא דוגמה נוספת לעומק ולרוחב היריעה של הטכנולוגיה שלנו. אם זה החום בתוך בניין זרימת האוויר בתוך בתי חולים, חללי משרדים ואולמות קונצרטים, או כדי להבין את השפעות איי החום העירוניים – אנחנו יכולים לדמות כל תרחיש ולהבין דברים שללא הסימולציה היו נשארים חבויים, ובכך לתרום לאיכות חיים בריאה ובטוחה יותר עבור המשתמשים / /".

Print Friendly, PDF & Email

תודה שאתם מבקרים בפורטל "אייר נט ". אייר נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום האוורור ,מיזוג האוויר הקירור והחימום התעשייתי באייר נט תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום האוורור ,מיזוג האוויר הקירור והחימום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

הבידוד בזכות שיטת ICF של אייקונקס מאפשר חיסכון באנרגיה, ללא חימום בחורף ומע...

03/06/2024

שרשרת קירור משופרת יכולה להפחית בחצי את בזבוז המזון

30/05/2024

מקרר ORNL משתמש ב-PCM כדי לשמור על טמפרטורות נמוכות

28/05/2024

מה המגבלות של מזגנים תעשייתיים: מתי הם לא מצליחים לקרר

22/05/2024

המאבק על המעבר לגזי קירור ירוקים: ח"כ אייכלר דורש חיישנים חדשים

16/05/2024

מהו המחירון הנכון להתקנת מזגן ? מאמר דעה

15/05/2024

הבידוד בזכות שיטת ICF של אייקונקס מאפשר חיסכון באנרגיה, ללא חימום בחורף ומע...

03/06/2024

שרשרת קירור משופרת יכולה להפחית בחצי את בזבוז המזון

30/05/2024

מקרר ORNL משתמש ב-PCM כדי לשמור על טמפרטורות נמוכות

28/05/2024

מה המגבלות של מזגנים תעשייתיים: מתי הם לא מצליחים לקרר

22/05/2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחרו תחום