קבוצת קליפורניה תוביל לאימוץ משאבות חום כדי לתמוך ביעדי משאבת החום והאקלים של המדינה.

ארה"ב: סוכנויות מובילות במדינה, יצרנים, חברות שירות וגורמי שוק אחרים חברו יחד כדי ליצור את שותפות משאבות החום של קליפורניה (CAHPP) כדי לתמוך ביעדי משאבת החום והאקלים של המדינה.

חברי ייצור משאבות החום של CAHPP, הכוללים את AO Smith, Bradford White, Carrier, Daikin, Fujitsu General, Johnson Controls, Lennox, LG, Mitsubishi Electric, Rheem ו-Trane Technologies, טוענים שהם מייצגים יותר מ-90% מהחום הצרכני בארה"ב. שוק משאבות. 

כאשר קליפורניה מכוונת לשישה מיליון התקנות של משאבות חום חשמליות עד 2030, השותפות הציבורית-פרטית החדשה אומרת שהיא "תקדם משק אנרגיה נקייה ותקדם את יעדי האקלים של קליפורניה על ידי קידום אימוץ נרחב של משאבות חום באמצעות שיתוף פעולה חוצה מגזרים ושותפויות אסטרטגיות".

חברים אחרים ב-CAHPP כוללים ספקי חשמל, המפיץ פרגוסון, והוא נתמך גם על ידי ועדת האנרגיה של קליפורניה, מועצת משאבי האוויר של קליפורניה, ועדת השירות הציבורי של קליפורניה ומשרד המושל גאווין ניוסום.

פרסום

ה-CAHPP מתכוון לפתח מתווה המתאר כיצד לטפל בחסמים טכניים, שוקיים ומדיניות להשגת יעדי משאבת החום של המדינה. השותפות תפרוס גם קמפיין שיווק צרכני כלל-מדינתי באמצעות The Switch Is On, יוזמה שהושקה על ידי Building Decarbonization Coalition, כדי לחנך, לעורר השראה ולהקל על המעבר למכשירים חשמליים עבור קהילות, קבלנים וכל מי שגרים ועובדים בו. מבנים.

"כאשר קליפורניה מתקדמת לעבר עתיד נייטרלי פחמן, זה חיוני לטפח תיאום הדוק בין המדינה ומנהיגי השוק כדי להשיג את יעדי הבנייה שלנו לשחרור פחמן", אמרה נשיאת הנציבות לשירותים ציבוריים בקליפורניה, אליס ריינולדס. 

פרסום

"שותפות משאבות החום היא צעד חיוני בתמיכה במעבר של קליפורניה לחימום וקירור חשמליים נקיים. על ידי יישור מחזיקי עניין מרכזיים במעבר האנרגיה הנקייה, נוכל למזער עלויות ולמקסם את התועלת עבור כל תושבי קליפורניה, ולהניע אותנו לעתיד בר-קיימא יותר".

לקליפורניה יש כיום כ-1.5 מיליון משאבות חום פרוסות וכיום צפויות להתקין פחות מ-200,000 משאבות חום בשנה. כדי לסגור את הפער של 4.5 מיליון משאבות חום עד 2030, אימוץ משאבות חום יצטרך להכפיל כמעט פי ארבעה עם כ-750,000 יחידות מותקנות מדי שנה.

Print Friendly, PDF & Email

תודה שאתם מבקרים בפורטל "אייר נט ". אייר נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום האוורור ,מיזוג האוויר הקירור והחימום התעשייתי באייר נט תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום האוורור ,מיזוג האוויר הקירור והחימום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

ECHA שוקלת את השפעות PFAS

16/06/2024

בהולנד תופסו יותר מ-40 טונות של נוזל קירור

16/06/2024

צניחה של עשרות מיליוני שקלים במכירות מזגני אלקטרה, תדיראן וברימאג 

06/06/2024

התחלה נקייה עבור משאבת חום פרופאן תעשייתית

05/06/2024

קבוצת קליפורניה תוביל לאימוץ משאבות חום כדי לתמוך ביעדי משאבת החום והאקלים ...

01/06/2024

צ'ילר לשוק ההודי -מותאם במיוחד לתנאי מזג אוויר שונים בהודו

01/06/2024

ECHA שוקלת את השפעות PFAS

16/06/2024

בהולנד תופסו יותר מ-40 טונות של נוזל קירור

16/06/2024

צניחה של עשרות מיליוני שקלים במכירות מזגני אלקטרה, תדיראן וברימאג 

06/06/2024

התחלה נקייה עבור משאבת חום פרופאן תעשייתית

05/06/2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחרו תחום