פיזור של נגיפים ווירוסים במערכת האוורור בבית החולים Leishenshan בווהאן שבסין

פתרונות  דאסו סיסטמס ימנעו פיזור של נגיפים ווירוסים במערכת האוורור בבית החולים Leishenshan בווהאן שבסין

 

  • טכנולוגיה זו מאפשרת להיאבק ב- COVID-19ומסייעת לחידוש הפעילויות החברתיות והכלכליות
  • תוכנת הסימולציה של SIMULIA XFlow ניתנת לשימוש בבית החולים המודולרי הגדול בסין אשר נבנה תוך 14 ימים בלבד על מנת להילחם בוירוס הקורונה.
  • פלטפורמת תלת ממד שיתופית מבוססת ענן מהווה תחליף לגישה איטית, ישנה המבוססת מסמכים.

 

פרסום

דאסו סיסטמס הודיעה כי תשתף פעולה עם ארגון האדריכלות המרכזי בדרום סין- ,CSADI  כדי לייצר הדמיה אשר תסייע למנוע חדירה של נגיפים ווירוסים למערכת האוורור של בית החולים Leishenshan  בוואהן שבסין. בית חולים זה, אשר הוקם במהירות הבזק בתוך 14 ימים בלבד, על מנת להיאבק בנגיף הקורונה, משמש כבית החולים הגדול ביותר בסין לטיפול במחלות זיהומיות. במסגרת שיתוף פעולה זה, CSADI  יעשו שימוש ביכולת ההדמיה של פלטפורמת 3DEXPERIENCE  של דאסו סיסטמס בכדי לדמות חדירה של זיהומים ווירוסים למערכת האוורור של בית החולים, זאת  לצורך נטרול  השפעות שליליות במקרה של תקלות מהותיות במערכת האוורור.

 

בתור שותפה אסטרטגית של דאסו סיסטמס בסין, CSADI התחייבה לשמש כאחראית על עיצוב בית החולים Leishenshan. עצם היכולת למנוע זיהום של הסביבה הסמוכה לבית החולים מהווה שיקול מרכזי עבור CSADI, שכן הליך זה עשוי לצמצם באופן ניכר את סיכויי ההדבקה בבית החולים ובכך להשפיע על הקהילה שמתגוררת בסמיכות לבית החולים. לצורך כך, דאסו סיסטמס אפשרה ל- CSADI לבצע שימוש בתוכנת SIMULIA XFlow המופעלת על ידי פלטפורמת ה-DEXPERIENCE3  של דאסו על מנת לדמות נוזלים פנימיים וחיצוניים ובכך למנוע פיזור של וירוסים במערכות האוורור של בית החולים. כמו כן, תוכנה זו משמשת גם לצורך ביצוע של פרוייקטים נוספים בבית החולים Leishenshan.

 

"הטכנולוגיות החדשניות של דאסו סיסטמס מתמקדות בחיים ובעתיד. CSADI הפגינה מהירות שיא על מנת להקים את בית החולים Leishenshan בהקדם האפשרי וכעת היא עושה שימוש בתוכנת SIMULIA XFlow המתקדמת של דאסו סיסטמס כדי לדמות את פיזור האויר הפנימי במערכת האוורור של בית החולים על מנת לבצע אופטימיזציה של אופן פיזור האויר ולמנוע פיזור של זיהומים בעת תקלה של מערכות האוורור, זאת על מנת להגן על אנשי הרפואה השוהים בבית החולים",

 

פרסום

אומר ג'אנג שן, מנהל מרכז טכנולוגי להנדסה דיגיטלית, CSADI. "בנוסף לכך, SIMULIA XFlow , תדמה גם את ההשפעות של אופן זרימת האויר על הסביבה הסמוכה לבית החולים".

 

"דאסו סיסטמס מחויבת לסייע לארגונים בסין להילחם ב- COVID-19בעזרת הטכנולוגיות החדשניות שלה, תוך התמקדות בשיקום ופיתוח ארגונים בתום המגיפה", אומר יינג ג'אנג- מנכ"ל דאסו סיסטמס בסין. "דאסו סיסטמס החליטה ליישם אסטרטגיה חדשה במסגרתה נוכל להתמקד יותר בפיתוחים המתייחסים לגוף האנושי. הדאגה שלנו לחיי האדם היא זו שמניעה אותנו לפעול למען הסביבה במהלך המגיפה ובבתי חולים עתידיים, בשיתוף CSADI . בכל יום שעובר אנו מתוודעים ליכולת האדירה של פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE להאיץ פיתוחים ולקדם שיתופי פעולה תעשייתיים, תוך ניצול הערך הטמון ביצירת חוויה וירטואלית תלת ממדית. פלטפורמה זו מאפשרת תכנון ופיתוח שיטתי  עד לתהליך הייצור ומספקת שיתוף פעולה מאובטח מרחוק בכל עת ובכל מקום, תוך סנכרון מלא בין כל הגורמים הלוקחים חלק בתהליך. בעיצומו של המשבר הנוכחי, פלטפורמת תלת ממד שיתופית מבוססת ענן כדוגמת ה-3DEXPERIENCE, מהווה תחליף לגישה איטית וישנה יותר המבוססת על מסמכים, ומאפשרת פיתוח מהיר ויעיל תוך שימוש בפיצ'רים ובאלמנטים ייחודיים מהעולם הווירטואלי המאפשרים  דיוק מירבי של התוצר המוגמר.

Print Friendly, PDF & Email

תודה שאתם מבקרים בפורטל "אייר נט ". אייר נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום האוורור ,מיזוג האוויר הקירור והחימום התעשייתי באייר נט תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום האוורור ,מיזוג האוויר הקירור והחימום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

ECHA שוקלת את השפעות PFAS

16/06/2024

בהולנד תופסו יותר מ-40 טונות של נוזל קירור

16/06/2024

צניחה של עשרות מיליוני שקלים במכירות מזגני אלקטרה, תדיראן וברימאג 

06/06/2024

התחלה נקייה עבור משאבת חום פרופאן תעשייתית

05/06/2024

קבוצת קליפורניה תוביל לאימוץ משאבות חום כדי לתמוך ביעדי משאבת החום והאקלים ...

01/06/2024

צ'ילר לשוק ההודי -מותאם במיוחד לתנאי מזג אוויר שונים בהודו

01/06/2024

ECHA שוקלת את השפעות PFAS

16/06/2024

בהולנד תופסו יותר מ-40 טונות של נוזל קירור

16/06/2024

צניחה של עשרות מיליוני שקלים במכירות מזגני אלקטרה, תדיראן וברימאג 

06/06/2024

התחלה נקייה עבור משאבת חום פרופאן תעשייתית

05/06/2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחרו תחום