סמסונג התקינה את מערכת הבינה המלאכותית B.IoT הראשונה שלה בבריטניה

 סמסונג התקינה את מערכת הבינה המלאכותית B.IoT הראשונה שלה בבריטניה כדי לשלוט במזגני ה-VRF שלה בבניין משרדים משופץ מרובה דיירים חדש בדירוג EPC A בוורינגטון..

סמסונג נבחרה להתקנה ראשונה של מערכת ה-B.IoT שלה בבריטניה, המקושרת למערכת מיזוג האוויר Samsung DVMS2. 

קבלן AC מבית Chorley AXD Environmental Ltd וקבלן שיפוצים Flexible Business Interiors, הבניין משלב גם טכנולוגיות מובילות אחרות של סמסונג בשווי של 230,000 פאונד. 

פרסום

הותקנו שמונה מערכות VRF לשחזור חום Digital Variable Multi S2, 70 סלילי מאווררים עם צינורות, 20 יחידות אוורור לשחזור אנרגיה עם חיישני CO2, עם בקרה מרכזית DMS2.5 עם מודולים משולבים בהספק לשילוב מד אנרגיה. בנוסף, סופקה קומת ביניים עם גינת גג עם מערכת VRF דו צינורית, מערכת מפוצלת ו-ERV. כולם היו מקושרים באמצעות פלטפורמת הבקרה של Samsung B.IoT.

לפלטפורמת Samsung B.IoT יש מספר תכונות שנועדו לקדם יעילות אנרגטית, לרבות מתן תפעול יעיל של בניין עם ניתוח וניטור צריכת אנרגיה, בקרת נוחות מבוססת נתונים, שימוש מבוסס-יעדים באנרגיה לאזורים מסוימים שבהם יש צורך ביותר, ומבוסס על דיירים. חלוקת צריכת החשמל.

תכונות הבינה המלאכותית של DVMS2 מאפשרות לייעל את המערכת בהתבסס על למידה מתמשכת של צורכי הנוחות של הנוסע.

שליטה אישית זו מעניקה ליושב הבניין שליטה מלאה במערכת. ייעוד וניטור פרטניים מאפשר ללקוח גמישות מרבית מבחינת דיירים פוטנציאליים שכן ניתן לנטר כל אזור ולחייב אותו בנפרד.

המערכת יכולה גם להפעיל התראה למשתמש המורשה אם הוא מגיע או חורג מרמת צריכת אנרגיה מסוימת עבור האזור שלו. אזעקות, שיכולות להיות קריטיות או מסוג אזהרה, אמורות להיות חלק מרכזי באלגוריתם החיסכון באנרגיה B.IoT, אשר ישנם מספר גורמים שנקבעו על ידי טכנולוגיית AI ביחידה החיצונית של ה-DVMS2.

B.IoT מאפשר לכל משתמש מורשה להיכנס למערכת הניהול מכל מקום ולהפעיל או לכבות יחידות בהתאם לצרכים. ניתן גם לתת הרשאות שונות למשתמשים שונים בהתאם לרמת הסמכות או התפקיד שלהם, מה שמעניק לארגונים רמה חדשה של שליטה על שטחי המשרד שלהם.

פרסום

האוורור באמצעות מערכת ה-ERV נשלט על ידי חיישני CO2 המנטרים את החללים התפוסים ומכניסים אוויר חיצוני מחומם טרי בהתאם לטמפרטורות פנימיות וחיצוניות. 

אם ישנן שאילתות או שגיאות כלשהן במערכת, צוות ייעודי של סמסונג מציע תמיכה מרחוק לכל המוצרים ויכול לעבוד מרחוק עם VPN כדי להתקשר ולגשת למערכת.

יתרון נוסף הוא שהמערכת מסוגלת לבודד בצורה אזורית כך שאם תתרחש שגיאת מערכת אחת; שאר המערכות יכולות לפעול באופן עצמאי או להיסגר מרחוק כיחידה שלמה אם נחשבת לשגיאה חמורה. 

Print Friendly, PDF & Email

תודה שאתם מבקרים בפורטל "אייר נט ". אייר נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום האוורור ,מיזוג האוויר הקירור והחימום התעשייתי באייר נט תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום האוורור ,מיזוג האוויר הקירור והחימום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

ECHA שוקלת את השפעות PFAS

16/06/2024

בהולנד תופסו יותר מ-40 טונות של נוזל קירור

16/06/2024

צניחה של עשרות מיליוני שקלים במכירות מזגני אלקטרה, תדיראן וברימאג 

06/06/2024

התחלה נקייה עבור משאבת חום פרופאן תעשייתית

05/06/2024

קבוצת קליפורניה תוביל לאימוץ משאבות חום כדי לתמוך ביעדי משאבת החום והאקלים ...

01/06/2024

צ'ילר לשוק ההודי -מותאם במיוחד לתנאי מזג אוויר שונים בהודו

01/06/2024

ECHA שוקלת את השפעות PFAS

16/06/2024

בהולנד תופסו יותר מ-40 טונות של נוזל קירור

16/06/2024

צניחה של עשרות מיליוני שקלים במכירות מזגני אלקטרה, תדיראן וברימאג 

06/06/2024

התחלה נקייה עבור משאבת חום פרופאן תעשייתית

05/06/2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחרו תחום