סוני השיקה מזגן שאתם יכולים ללבוש

תם השרב הגדול: סוני השיקה מזגן שאתם יכולים ללבוש

המזגן הקומפקטי הזה ידאג לקרר אתכם בימי הקיץ הרותחים מבלי לבלוט בשטח, והשליטה בו מתבצעת באמצעות אפליקציה


REON POCKET מבית סוני הוא מזגן נייד וסופר קומפקטי שמשקלו מסתכם ב-85 גרם בלבד – פחות מהסמארטפון שלכם. בשל מימדיו הזעירים, הוא נכנס בקלות לכיס ייעודי בגבה של חולצת טריקו, ומספיקה שכבה נוספת מעליו כדי להסוות אותו לחלוטין מבלי שתיראו כמו הגיבן מנוטרדאם. מה שמאפשר לו לקרר את טמפרטורת הגוף שלכם הוא השימוש במודול פלטייה – רכיב חשמלי (ללא רכיבים נעים) הפועל כגוף קירור כשמעבירים דרכו זרם.
קטן יותר מסמארטפון

בעזרת אפליקציה ייעודית לסמארטפון (אנדרואיד ו-iOS), תוכלו לשלוט בטמפרטורת המזגן ולקרר את הגוף שלכם בעד 13 מעלות, או לחילופין לחמם אותו ב-8 מעלות נוספות בימי החורף הקרירים, אם כי קצת קשה לחשוב עליהם כרגע. בהמשך, ההתקן יציע גם מצב אוטומטי בו הוא יתאים את עצמו למזג האוויר שבחוץ, מבלי שתצטרכו לעשות דבר. כאשר סוללת המכשיר טעונה במלואה היא אמורה להספיק לכם לעד שעה וחצי של פעולת קירור.

סוני החליטה להשיק את המוצר במסגרת קמפיין מימון המונים בפלטפורמה שלה “First Flight״, ונראה כי ההתלהבות מהמוצר רבה. נכון לרגע כתיבת שורות אלו גוייס 96% מהסכום, כשנותרו עוד 22 יום לסיום הקמפיין. חלק מהתשורות כבר אזלו, אבל תמורת 413 ש״ח תוכלו לרכוש את גרסת הלייט של המכשיר (שליטה ידנית בלבד, ללא תמיכה באפליקציה) שמגיעה עם חולצה אחת, בעוד שהגרסה הרגילה, המתקדמת יותר, תעלה לכם כ-520 ש״ח. נכון, 400-500 שקל עבור חולצה אחת זה לא מעט כסף, אבל סוני מייעדת את המוצר בעיקר עבור אנשי עסקים ביפן שנדרשים להסתובב בחליפות בכל עונות השנה. לצערנו, לגל החום הנוכחי המוצר כבר לא יהיה רלוונטי, שכן תאריך השילוח המשוער הוא מרץ 2020.

פרסום

מזגן לביש אינו בהכרח רעיון חדש וכבר ראינו כמה יישומים דומים, אולם החידוש הוא שכאן עומדת מאחורי הפיתוח, ענקית הטכנולוגיה סוני, כך שאתם מצמצמים כמעט לאפס את הסיכון שכרוך לרוב במימון המונים.

https://www.geektime.co.il

פרסום

Print Friendly, PDF & Email

תודה שאתם מבקרים בפורטל "אייר נט ". אייר נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום האוורור ,מיזוג האוויר הקירור והחימום התעשייתי באייר נט תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום האוורור ,מיזוג האוויר הקירור והחימום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

ECHA שוקלת את השפעות PFAS

16/06/2024

בהולנד תופסו יותר מ-40 טונות של נוזל קירור

16/06/2024

צניחה של עשרות מיליוני שקלים במכירות מזגני אלקטרה, תדיראן וברימאג 

06/06/2024

התחלה נקייה עבור משאבת חום פרופאן תעשייתית

05/06/2024

קבוצת קליפורניה תוביל לאימוץ משאבות חום כדי לתמוך ביעדי משאבת החום והאקלים ...

01/06/2024

צ'ילר לשוק ההודי -מותאם במיוחד לתנאי מזג אוויר שונים בהודו

01/06/2024

ECHA שוקלת את השפעות PFAS

16/06/2024

בהולנד תופסו יותר מ-40 טונות של נוזל קירור

16/06/2024

צניחה של עשרות מיליוני שקלים במכירות מזגני אלקטרה, תדיראן וברימאג 

06/06/2024

התחלה נקייה עבור משאבת חום פרופאן תעשייתית

05/06/2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחרו תחום