חברתICL נקראה למבצע בזק להבאת מקפיאים ייחודיים מהיצרן בחו"ל לאחסון חיסוני הקורונה בישראל

חברתICL  נקראה למבצע בזק להבאת מקפיאים ייחודיים מהיצרן בחו"ל לאחסון חיסוני הקורונה בישראל 

המטען הדחוף עבר ישירות מבטן האנייה למשאיות 'קואופרטיב גליל עליון' ששונע בדחיפות למרלו"ג טבע – סל"א

 

פרסום

חברת ICL נקראה למבצע בזק על ידי חברת יגב ציוד רפואי ואנליטי, היבואנית הבלעדית של פנאסוניק, להבאת משלוח ראשון של מקפיאים לקירור חיסוני הקורונה ממחסני היצרן בחו"ל, ישירות למרלו"ג טבע – סל"א, שנבחרה כמפיצה הבלעדית של חיסוני הקורונה בישראל.

חברת התובלה "קואופרטיב הגליל העליון", בבעלות החברה לפיתוח הגליל, נענתה לקריאה הדחופה של חברת  ICLושלחה משאיות ייעודיות לנמל חיפה, לאיסוף המקפיאים הישר מבטן האנייה אל היעד. משלוחים נוספים של מקפיאים בדרכם לישראל ויסופקו בימים הקרובים.

המהלך המהיר התקיים בהמשך להיערכות מערכת הבריאות בישראל לקראת מבצע חיסונים לאזרחי ישראל, כנגד וירוס הקורונה. כ- 3 מיליון מנות חיסון נוספות של חברת 'פייזר' צפויות להגיע לישראל בימים ובשבועות הקרובים, המחויבות באחסון בטמפרטורה של מינוס 70 מעלות. חברת ICL נקראה למבצע הבאתם של מקפיאים ייעודיים לאחסון חיסוני 'פייזר', שאכן הגיעו בתוך פרק זמן קצר ביותר לישראל. בשיתוף עם ספקית הציוד הרפואי וחברת התובלה "קואופרטיב הגליל העליון" פעלו כל החברות לאספקתם המהירה של המקפיאים ליעד.

 

מנכ"ל ICL, ערן תמיר: "ההיערכות למבצע החיסון היא צורך לאומי ואנחנו ב-ICL גאים כמובן לקחת בו חלק. המבצע הלוגיסטי של הבאת המקפיאים הייעודיים, מנוהל כעת על ידינו כמבצע בזק, בהתאם לצורך השעה ולהתחייבות שלנו כלפי לקוחותינו וכלפי מערכת הבריאות. מדובר בתהליך מורכב ורגיש שחייב להתקיים במהירות, דיוק ו-100% הצלחה. אני שמח מאד שאנחנו מצליחים בכך".

פרסום

 

מנכ"ל קואופרטיב הגליל העליון, קובי מונוביץ: "עם הקריאה של חברת  ICLלמבצע מהיר להבאת המקפיאים שהובלו מחו"ל, לטובת אחסון החיסונים בתנאים הנחוצים, הוצאו בדחיפות שתי משאיות בשעת לילה אל הנמל. המקפיאים לא עברו את הנתיב הרגיל בנמלים, אלא הועמסו מידית על המשאיות הישר מבטן האנייה ומשם אל מרלוג חברת טבע, זאת עקב הדחיפות בהכנת המקפיאים לטמפרטורות הרצויות לאחסון החיסונים נגד קורונה, הצפויים להגיע לישראל בימים הקרובים. אנו שמחים להיות חלק ממבצע חשוב זה ומקווים, כי הצעדים שנקטה ממשלת ישראל להבאה מהירה של חיסונים לטובת אזרחי ישראל, יקדמו את מיגור מגפת הקורונה".

 

Print Friendly, PDF & Email

תודה שאתם מבקרים בפורטל "אייר נט ". אייר נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום האוורור ,מיזוג האוויר הקירור והחימום התעשייתי באייר נט תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום האוורור ,מיזוג האוויר הקירור והחימום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

ECHA שוקלת את השפעות PFAS

16/06/2024

בהולנד תופסו יותר מ-40 טונות של נוזל קירור

16/06/2024

צניחה של עשרות מיליוני שקלים במכירות מזגני אלקטרה, תדיראן וברימאג 

06/06/2024

התחלה נקייה עבור משאבת חום פרופאן תעשייתית

05/06/2024

קבוצת קליפורניה תוביל לאימוץ משאבות חום כדי לתמוך ביעדי משאבת החום והאקלים ...

01/06/2024

צ'ילר לשוק ההודי -מותאם במיוחד לתנאי מזג אוויר שונים בהודו

01/06/2024

ECHA שוקלת את השפעות PFAS

16/06/2024

בהולנד תופסו יותר מ-40 טונות של נוזל קירור

16/06/2024

צניחה של עשרות מיליוני שקלים במכירות מזגני אלקטרה, תדיראן וברימאג 

06/06/2024

התחלה נקייה עבור משאבת חום פרופאן תעשייתית

05/06/2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחרו תחום