הדמייה של זרימת האוויר בבית חולים בפריז הפחיתה את חשיפת החולים ל- COVID-19

דאסו סיסטמס במלחמה נגד נגיף הקורונה בבתי חולים:

הדמייה של זרימת האוויר בבית חולים בפריז הפחיתה את חשיפת החולים ל- COVID-19

  • דאסו סיסטמס מסייעת לבית החולים פיטי-סלפאטריאר(Pitié-Salpêtrière) בפריז להעריך את הסיכונים להדבקה מנגיף הקורונה הנישא בזרמי אוויר ביחידות טיפול נמרץ, בקפיטריות ובאזורים אחרים.
  • נעשה שימוש בסימולציה של זרימת אוויר לייעול אמצעי הבטיחות הקיימים בבית החולים, כולל שינויים זמניים במערכות חימום, אוורור ומיזוג אוויר.
  • היוזמה המשותפת הנרחבת כוללת צוותי בריאות, טכנאי בניין, אדריכלים ומהנדסי סימולציה.

דאסו סיסטמס מסייעת לבית החולים פיטי-סלפאטריאר בפריז – חלק ממערכת AP‑HP, מערכת בתי החולים האוניברסיטאית הגדולה באירופה – להעריך את הסיכונים להדבקה מנגיף הקורונה בעת מגפת ה-COVID‑19 באמצעות טכנולוגיה להדמיית זרימת אוויר. AP‑HP מסתמכת על פתרונות הסימולציה התלת-ממדית של דאסו סיסטמס כדי לתגבר את אמצעי הבטיחות הקיימים בבתי החולים להפחתת סיכוני החשיפה בסביבות הטיפול בחולים ובסביבות העבודה.

פרסום

כשהוטל הסגר הארצי השני בצרפת, באוקטובר 2020, מהנדסי הסימולציה של דאסו סיסטמס שיתפו פעולה עם צוותי בתי החולים והאדריכל הפריזאי ארנו דלוי. בית החולים רצה להעריך את השיפוץ המתוכנן של חדר הניטור לאחר ניתוח לפני תחילת הביצוע בפועל. הם הדמו תרחישים שונים בחדר המאוכלס בתריסר חולים נגועים ולא נגועים, ובחנו פתרונות אפשריים שישלימו את אמצעי הבטיחות הקיימים של בית החולים, במטרה להפחית באופן יזום את סיכון החשיפה של המטופלים שאינם נגועים ושל הצוות.

תוכנת הדמיה של SIMULIA, מבית דאסו סיסטמס, שימשה למידול ולניתוח זרימת האוויר וכן של שקיעת טיפות בחדר. הסימולציה אפשרה להם לקבוע שהפתרון האופטימלי משלב מאוורר פליטה ייעודי מעל כל מטופל נגוע, מערכת זרימת אוויר דומה לזו שהאדריכל יצר עבור מסעדה בפריז, ומחיצה. השילוב של המומחיות הרפואית והיכרות האתר של צוות בית החולים עם ההדמיה של דאסו סיסטמס הוליד גישה חדשה לצורך הבנה מדעית.

פרויקט זה הוא האחרון שבוצע, לעת עתה, בתוכנית פרו בונו של דאסו סיסטמס שהחלה בתחילת המגיפה, שכבר אפשרה לבית חולים אחר של AP-HP בפריז, בישא – קלוד ברנר' (Bichat – Claude Bernard), לארגן מחדש את מחלקת הטראומה בבית החולים, לייעל את פריסת מיטות המטופלים, לסייע בהבנת זיהום פני השטח ולהוסיף מערכות סינון אוויר במהלך משבר בריאותי חסר תקדים. כל פרויקט מהווה חלק מגישה ממוקדת אשר מחייבת התייחסות למאפיינים ספציפיים של האתר על מנת לזהות סיכונים ופתרונות ייעודיים לאותו מרחב. כחלק מיוזמה קולקטיבית מתמשכת זו, הפרויקטים כללו גם שיתופי פעולה של סטודנטים מהאוניברסיטה המובילה בצרפת, Ecole Polytechnique. בשבועות הקרובים, פתרונות דאסו סיסטמס ידמו ויזהו סיכוני התפשטות של וירוסים בשתי קפיטריות בבתי חולים של AP‑HP במטרה להמליץ ​​על צעדים שיתגברו את אלה שכבר ננקטים למען אנשי צוות בבתי החולים.

"עלינו להמשיך לנקוט בגישה יזומה המסייעת למזער את ההשפעה של נגיף זה על אזרחינו ומערכות הבריאות שלנו," אמרה קלייר ביוט, סגנית נשיא, תעשיית מדעי החיים, דאסו סיסטמס. "ניתן להשתמש בסימולציה לשיפור הבטיחות בבתי חולים, בבתי אבות, ובמרפאות מתמחות, כמו גם לייעל את תכניות הקומה של בתי חולים שטרם נבנו. שיתוף פעולה זה הוא חלק ממשימתנו לתאם בין מוצר, טבע וחיים, ולהפוך את העולם למקום טוב, בטוח ובריא יותר."

פרסום

 

מדיה חברתית:

להתחברות ל-דאסו סיסטמס ב-Twitter Facebook LinkedIn YouTube

Print Friendly, PDF & Email

תודה שאתם מבקרים בפורטל "אייר נט ". אייר נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום האוורור ,מיזוג האוויר הקירור והחימום התעשייתי באייר נט תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום האוורור ,מיזוג האוויר הקירור והחימום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

ECHA שוקלת את השפעות PFAS

16/06/2024

בהולנד תופסו יותר מ-40 טונות של נוזל קירור

16/06/2024

צניחה של עשרות מיליוני שקלים במכירות מזגני אלקטרה, תדיראן וברימאג 

06/06/2024

התחלה נקייה עבור משאבת חום פרופאן תעשייתית

05/06/2024

קבוצת קליפורניה תוביל לאימוץ משאבות חום כדי לתמוך ביעדי משאבת החום והאקלים ...

01/06/2024

צ'ילר לשוק ההודי -מותאם במיוחד לתנאי מזג אוויר שונים בהודו

01/06/2024

ECHA שוקלת את השפעות PFAS

16/06/2024

בהולנד תופסו יותר מ-40 טונות של נוזל קירור

16/06/2024

צניחה של עשרות מיליוני שקלים במכירות מזגני אלקטרה, תדיראן וברימאג 

06/06/2024

התחלה נקייה עבור משאבת חום פרופאן תעשייתית

05/06/2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחרו תחום