איתור דליפות מרחוק של Daikin מונע השבתה

איטליה: בנוסף לטובת הסביבה, זיהוי בזמן של דליפת קירור  חוסך עלויות וזמני השבתה פוטנציאליים של מפעל יציקה מוביל ליציקת אלומיניום.

NPF Nuova Presso Fondal, שבסיסה ב-Bosisio Parini, Lecco, היא חברה מובילה ליציקת אלומיניום עבור סוגים שונים של פריטים, תאורה, מנועים חשמליים ומכשירי חשמל ביתיים.

מאז 2020, NPF משתמש בשלושה צ'ילרים של Daikin. אלה הם קריטיים לתהליך היציקה,  ושומרים על הטמפרטורה הנכונה של מי קירור התבנית. 

NPF כיסתה את הצ'ילרים בחוזה תחזוקה מקיף כולל שירות ניטור מרחוק, לפיקוח על פעולות היחידות. פתרון הניטור מרחוק של Daikin לצ'ילרים, Daikin on Site, מציע תכונות מתקדמות כגון איתור דליפות, ניתוח מגמות ואופטימיזציה לביצועים מיטביים של המכונות.

פרסום

תכונת זיהוי הדליפות בדייקין באתר הצליחה לזהות דליפת קירור גם כשהצ'ילר עדיין פעל בצורה חלקה. בעזרת מידע זה הצליחו Daikin ושותפת השירות לפתור את המצב תוך זמן קצר מבלי להשפיע על הפעילות העסקית של הלקוח.

אתר ה-NPF כולל שני צ'ילרים EWAD300TZ Daikin מקוררים באוויר 300kW ומכונת 700kW, יחד עם מצנן יבש של צד שלישי. הצ'ילרים Thee Daikin מקררים מיכל אגירת מים בנפח 5,000 ליטר, המזין שני מעגלים שונים בבית היציקה. מעגל סגור אחד מזין מחליפי צלחות המקררים את המכבשים ההידראוליים וההיברידיים, בעוד שהמעגל השני מקרר את התבניות באמצעות שני מחליפי צלחות גדולים המותקנים בחדר המפעל במעגל פתוח.

המצנן היבש משמש בתקופת החורף על ידי ניצול טמפרטורת הסביבה עד למקסימום של 20 מעלות צלזיוס בשילוב עם צ'ילר 3, המחזיר את הטמפרטורה לערך ההפעלה במפעל בין 17 מעלות צלזיוס ל-18 מעלות צלזיוס כאשר נָחוּץ.

כל רכיב של מתקן הקירור מנוהל ומפוקח על ידי PLC ולוח בקרה, הנשלט מרחוק כנדרש על ידי Industry 4.0.

אזעקה

לאחר קבלת אזעקה במסך Daikin on Site, מהנדסי Daikin בדקו מיד עם מרכז שירות מורשה כדי להגדיר את סיבת שורש דליפת הקירור, פתרו את הבעיה ומילאו מחדש את הקירור בצ'ילר EWAD770TZ תוך ארבעה ימים. 

הדליפה הביאה לאובדן של 15 ק"ג, או 14%, של נוזל קירור בטעינה כוללת של 104 ק"ג. דייקין מתעקש שללא תכונת איתור נזילות זו, היה לוקח חודשים לאתר את הדליפה הזו, בעלות הרבה יותר גדולה עבור הסביבה וכלכלית עבור החלפת הקירור.

פרסום

"במהלך שלוש השנים הראשונות לפעילות, תכונות איתור הדליפות החכמות וההתראות האוטומטיות של Daikin עשו את כל ההבדל כדי למנוע כל השבתה תפעולית במפעל שלנו", אמר מנהל התחזוקה של NPF, אלסנדרו ג'יאמברונה. 

אלגוריתם איתור הדליפות של Daikin לוקח בחשבון נתונים הקשורים לארבעת החודשים האחרונים של פעילות היחידה. בתוך דקה אחת מזיהוי דליפת קירור, Daikin on Site מודיע מיידית למשתמש הקצה, המתקין ומהנדס השירות שצוינו מראש באמצעות אזעקה במסך Daikin on Site והתראה באימייל.

המתקן לאיתור נזילות קירור זמין כעת עבור צ'ילרים EWAD-TZD, EWAT-BC ויושם בצ'ילרים חדשים של Daikin.

Print Friendly, PDF & Email

תודה שאתם מבקרים בפורטל "אייר נט ". אייר נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום האוורור ,מיזוג האוויר הקירור והחימום התעשייתי באייר נט תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום האוורור ,מיזוג האוויר הקירור והחימום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

ECHA שוקלת את השפעות PFAS

16/06/2024

בהולנד תופסו יותר מ-40 טונות של נוזל קירור

16/06/2024

צניחה של עשרות מיליוני שקלים במכירות מזגני אלקטרה, תדיראן וברימאג 

06/06/2024

התחלה נקייה עבור משאבת חום פרופאן תעשייתית

05/06/2024

קבוצת קליפורניה תוביל לאימוץ משאבות חום כדי לתמוך ביעדי משאבת החום והאקלים ...

01/06/2024

צ'ילר לשוק ההודי -מותאם במיוחד לתנאי מזג אוויר שונים בהודו

01/06/2024

ECHA שוקלת את השפעות PFAS

16/06/2024

בהולנד תופסו יותר מ-40 טונות של נוזל קירור

16/06/2024

צניחה של עשרות מיליוני שקלים במכירות מזגני אלקטרה, תדיראן וברימאג 

06/06/2024

התחלה נקייה עבור משאבת חום פרופאן תעשייתית

05/06/2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחרו תחום