תוצאות הניסוי: המערכת מפחיתה ב-99.997% את הימצאות הנגיף באוויר בחלל סגור.

אורה אייר מדווחת לבורסה: ניסוי מוצלח להשמדת נגיף ה- RSV בחללים סגורים.

תוצאות הניסוי: המערכת מפחיתה ב-99.997% את הימצאות הנגיף באוויר בחלל סגור.

הניסוי הנוכחי מצטרף לניסויים קודמים לנטרול קורונה ושפעת ביעלות של 99.98% בחללים סגורים ובכך מערכת אורה אייר נותנת מענה לשלושת הוירוסים הנפוצים כיום בעולם המכונים: Tripledemic (המגפה המשולשת).

פרסום

על פי ה-CDC  (המרכז לבקרת מחלות ומניעתן) בין 8-9% מבין הנדבקים בארה"ב מעל גיל 65, מתים כתוצאה מהווירוס

 

ברקע התפרצות מגפת ה-RSV בארה"ב הגורמת לעומס רב על בתי החולים לילדים ולאחוזי תמותה גבוהים בקרב מבוגרים, חברת אורה אייר מדווחת הבוקר למשקיעיה על ניסוי מוצלח בו הצליחה מערכת ה- Aura Air למנוע התפשטות RSV בחללים סגורים. על פי דו"ח המעבדה הסופי, המערכת מפחיתה ב-99.997% את הימצאות הנגיף באוויר בחלל סגור. החברה מתכוונת להגיש את תוצאות הניסוי לרישוי אמ"ר (אביזרים ומכשירים רפואיים) במשרד הבריאות על מנת לספק לקובעי המדיניות ומקבלי ההחלטות כלים מוכחים נוספים לקטיעת שרשראות הדבקה בנגיף בבתי הספר, בתי אבות, תחבורה ציבורית וחללים סגורים נוספים.

הניסוי נערך במתקני מעבדת Innovative Bioanalysis, Inc בקליפורניה ארה"ב, המאושרת לניסויים ברמת בטיחות BSL-3 בהתאם להנחיות ה-CDC האמריקאי (המרכז לשליטה ומניעת מחלות). זאת, על מנת לאפשר למעבדה לבצע ניסויים גם בפתוגנים מסוכנים העלולים לגרום למחלה חמורה או קטלנית לבני אדם דרך מערכת הנשימה. מטרת הניסוי הייתה לבצע סימולציה בה הנגיף מתפשט בתוך חלל סגור בצורה אירוסולית, ולקבוע את יעילות מערכת "אורה אייר" בטיהור הנגיף בחללים סגורים, באופן המאפשר את קטיעת שרשרת ההדבקה האירוסולית.

 

אודות וירוס ה-RSV:

וירוס סינציטיאלי נשימתי (RSV) הוא נגיף מדבק מאוד שעלול לגרום למחלות בדרכי הנשימה אצל אנשים בכל הגילאים, אך הוא מסוכן במיוחד לתינוקות, מבוגרים ואנשים עם מערכת חיסונית חלשה. בארצות הברית, RSV  הוא הגורם השכיח ביותר לברונכיוליטיס (דלקת של דרכי הנשימה הקטנות בריאות) ודלקת ריאות בילדים מתחת לגיל שנה. על פי ה- CDC(המרכז לבקרת מחלות ומניעתן) ה-RSV אחראי על כ-57,000 אשפוזים ו-2.1 מיליון ביקורי מרפאות בקרב ילדים מתחת לגיל 5 בארצות הברית מדי שנה. RSV הוא גם גורם מוביל לאשפוז ולתמותה בקרב מבוגרים, במיוחד אלו עם מצבים רפואיים נוספים ברקע. על פי ארגון NIH (The National Institute of Allergy and Infectious Diseases) נגיף RSV מוערך כגורם לכ-14,000 מקרי מוות (בשנה) בארה"ב בקרב אוכולוסיה מעל גיל 65.

 

להלן פירוט תוצאות הניסוי:

תוצאות הניסוי מתקפות את יכולותיה המרשימות של המערכת במצב אמת להפחית ב-99.997% את הימצאות הנגיף באוויר בחלל סגור וזאת בתוך 60 דקות.

עוד יצוין, כי כבר לאחר 15 דקות מתחילת הניסוי המערכת נמצאה יעילה בהפחתה של כ-65.56% מהנגיף באוויר ולאחר 30 דקות בהפחתה של 86.09%.

 

פרסום

ניסויים קודמים שנעשו באמצעות מערכת אורה אייר:

הניסוי הנוכחי מצטרף לניסויים קודמים שבוצעו ע"י בית החולים שיבא תל-השומר, משרד הביטחון הספרדי, המכון הביולוגי באוניברסיטת קמפיאנס בברזיל בהוכחת יכולות מערכת החברה לנטרול ביעלות של 99.98% את נגיף הקורונה, השפעת ואף נגיפים עמידים יותר.

 

אביעד שניידרמן, מנכ"ל ומייסד אורה אייר מסר: "אורה אייר פותחת את שנת 2023 עם בשורה של ממש עבור העולם כולו. הניסויים שאורה אייר מציגה מצביעים על יעילות של כמעט 100% כנגד מה שמכונה היום בעולם Tripledemic – המגפה המשולשת (קורונה, שפעת, ו-RSV.) המאיימת על שגרת החיים במקומות רבים ברחבי העולם. אורה אייר תמשיך להיות חלוצה בתחום בכדי לספק לעולם טכנולוגיה מוכחת ויעילה למניעת התפשטות מזהמים שונים בחללים סגורים. בשנה החולפת כ-30% מהרשויות המקומיות בישראל בחרו להתקין את הטכנולוגיה של אורה אייר במערכת החינוך, ואנו שמחים על ההזדמנות להעניק למורים והתלמידים הגנה מירבית המגובה באישורים וניסויים מחמירים"

 

 

Print Friendly, PDF & Email

תודה שאתם מבקרים בפורטל "אייר נט ". אייר נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום האוורור ,מיזוג האוויר הקירור והחימום התעשייתי באייר נט תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום האוורור ,מיזוג האוויר הקירור והחימום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

מנוע המדחס של מיצובישי זוכה בפרס הגבוה ביותר

16/06/2024

פטנט ייחודי המאפשר יעול מערכות מיזוג האוויר מבוססות צילרים בבניינים מסחריים...

10/06/2024

מצננים יבשים של Lu-Ve במגוון עוצמות קול

01/06/2024

לנוקס וסמסונג יוצרות מיזם משותף בארה"ב

28/05/2024

Fujitsu מרחיב את פיצולי ה-Airstage

28/05/2024

אלקטרה פאוור: העלייה במכירות החשמל הביתי פיצתה על הירידה במכירות הגפ"מ

28/05/2024

מנוע המדחס של מיצובישי זוכה בפרס הגבוה ביותר

16/06/2024

פטנט ייחודי המאפשר יעול מערכות מיזוג האוויר מבוססות צילרים בבניינים מסחריים...

10/06/2024

מצננים יבשים של Lu-Ve במגוון עוצמות קול

01/06/2024

לנוקס וסמסונג יוצרות מיזם משותף בארה"ב

28/05/2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחרו תחום