מובילים טכנולוגיים משיקים את SustainableIT.org כדי לטפל בשינויי האקלים

צוות חשיבה של מובילים טכנולוגיים גלובליים ו-Delphix, המובילה בתעשייה לניהול נתוני בדיקות DevOps, הכריזו על הקמת SustainableIT.org, ארגון ללא מטרות רווח המתמקד בקידום קיימות גלובלית באמצעות מנהיגות טכנולוגית.

"קיימות היא המגה מגמה של המאה", אמר ג'דידיה יוה, מנהל מייסד של SustainableIT.org ומייסד ומנכ"ל Delphix. "במשך זמן רב מדי, קיימות הייתה בעיה שמישהו אחר היה צריך לפתור. היום, אנחנו משלבים כוחות עם מובילים בשוק הטכנולוגיה מהארגונים הגדולים בעולם כדי להפוך את הקיימות לבעיה הקולקטיבית שאנחנו צריכים לפתור".

במהלך העשור הבא, מערכות טכנולוגיות יגדילו באופן דרמטי את צריכת האנרגיה ובמקביל תגדל ההשפעה הסביבתית, עם הפחמן הקשור לכך. כמו כן, באותו הזמן, תוכניות ההמרה הדיגיטלית מסכנות יותר ויותר את פרטיות הנתונים של הצרכנים, חשש מרכזי עבור הממשל.

פרסום

עם זאת, רוב הארגונים מגדירים באופן עצמאי את הגישה שלהם לקיימות, ללא מדדים או דיווחים מתוקננים עבור שלושת העמודים הראשיים של הקיימות: סביבתיות, חברתיות וממשל.

SustainableIT.org יאחד מנהיגי ומומחי IT מרחבי העולם כדי להגדיר שיטות עבודה מומלצות מתוקננים עבור כל שלושת עמודי הקיימות על מנת להניע שקיפות והתקדמות לקראת עתיד בר קיימא.

"מנהיגי וצוותי IT רוצים להשפיע יותר על יוזמות קיימות. השקת SustainableIT.org מייצגת רגע חשוב בזמן להעצמת ה-IT למלא את הבטחתו – לא רק לחדש עבור העסק והלקוחות שלנו אלא לעזור להציל את העולם", אמר בריאן קירקלנד, מנמ"ר Choice Hotels.

SustainableIT.org הוא ארגון ללא מטרות רווח המנוהל בידי מובילים טכנולוגיים גלובליים בתמיכה של שותפים ועם ייעוץ טכני של Delphix. הדירקטוריון המייסד כולל את:

*אמיר דסאי, CIO, Molina Healthcare
*כריס גייטס , CTO, אולסטייט
*ברנרד גאוגאני, מנהל מערכות מידע גלובלי, BNP Paribas
*ג'וש הארברט, CMO, Delphix, נשיא SustainableIT.org
*בריאן קירקלנד, CIO, Choice Hotels International
*ראלף לורה, CIO ו- CTO, Lumentum
*בריאן מולברגר, CIO, The Beachbody Company
*ויפול נגראת, סגן נשיא בכיר, ADP
*ניל ראמסאמי, מנהל מערכות מידע גלובלי, Cognizant
*אנדי סנטקרוצ'ה, סגן נשיא וסגן מנהל מערכות מידע, Tokio Marine North America
*מיהיר שאה ,ראש תחום דאטה ארגוני, Fidelity Investments
*סודה סוברנה , מנהלת פתרונות גלובליים, דלויט
*קתרין וטמור , CTO, מורגן סטנלי
*ג'דידיה יואה, מייסד ומנכ"ל דלפיקס

כחלק מהמנדט שלו, SustainableIT.org יגדיר תוכניות המרה מבוססת עתיד בר-קיימא לפי תעשיות, יגדיר שיטות עבודה ומסגרות מומלצות, יקבע סטנדרטים והסמכות, יספק חינוך והכשרה, ויעלה את המודעות לתוכניות סביבתיות וחברתיות שהופכות את הארגונים שלנו ואת העולם לבר-קיימא עבור הדורות הבאים.

"ב-Delphix, קיימות היא ליבת העסקים והערכים שלנו. פלטפורמת נתוני ה-DevOps שלנו מפחיתה את ההשפעה הסביבתית של היישומים עד פי 10, ואנו שולטים ומגנים על פרטיות נתוני הצרכנים עבור רבים מהמותגים הגדולים בעולם", אמר יוה. "אבל אנחנו יכולים לעשות יותר. SustainableIT.org היא ההזדמנות שלנו לעורר את הארגונים הגדולים בעולם לנקוט בפעולות ברורות ושקופות שיובילו לעולם בר קיימא."

אודות SustainableIT.org

SustainableIT.org הוא ארגון ללא מטרות רווח המתמקד בקידום קיימות גלובלית באמצעות מנהיגות טכנולוגית. המשימה שלנו היא להגדיר תוכניות טרנספורמציה בת קיימא לפי תעשייה, לחבר שיטות עבודה מומלצות ומסגרות, לקבוע סטנדרטים ואישורים, לספק חינוך והכשרה, ולהעלות את המודעות לתוכניות סביבתיות וחברתיות שהופכות את הארגונים שלנו ואת העולם לבר קיימא לדורות הבאים. תעקבו אחרינו בלינקדאין.

אודות Delphix

Delphix היא חברת הנתונים המובילה בתעשייה עבור DevOps.

פרסום

עסקים צריכים לשנות את הדרך בה מספקים אפליקציות אך נאבקים לאזן בין מהירות לבין אבטחת נתונים ותאימות. פלטפורמת נתוני ה-DevOps שלנו הופכת את אבטחת הנתונים לאוטומטית, תוך פריסה מהירה של נתוני בדיקה כדי להאיץ את שחרור האפליקציות. עם Delphix, היישומים של הלקוחות המודרניים מאמצים עבודה בריבוי עננים, משיגים CI/CD ומתאוששים מאירועי השבתה כגון תוכנות כופר במהירות כמעט כפולה.

הנתונים חיוניים לבדיקת מהדורות יישומים, מודרניזציה, אימוץ ענן ותוכניות AI/ML. אנו מספקים פלטפורמת נתונים אוטומטית של DevOps עבור כל היישומים הארגוניים. Delphix מסווה נתונים לציות לפרטיות, מאבטחת נתונים מתוכנות כופר ומספקת נתונים יעילים וירטואלים עבור CI/CD.

חברות מובילות, כולל מלונות Choice, Banco Carrefour ופאני מיי, משתמשות בדלפיקס כדי להאיץ את הטרנספורמציה הדיגיטלית. לקבלת מידע נוסף, בקרו www.delphix.com או עקבו אחרינו בלינקדאין, טוויטר ופייסבוק.

ליצירת קשר:a

Orlando de Bruce
VP of Corporate Marketing & Brand
[email protected]

Print Friendly, PDF & Email

תודה שאתם מבקרים בפורטל "אייר נט ". אייר נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום האוורור ,מיזוג האוויר הקירור והחימום התעשייתי באייר נט תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום האוורור ,מיזוג האוויר הקירור והחימום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

מנוע המדחס של מיצובישי זוכה בפרס הגבוה ביותר

16/06/2024

פטנט ייחודי המאפשר יעול מערכות מיזוג האוויר מבוססות צילרים בבניינים מסחריים...

10/06/2024

מצננים יבשים של Lu-Ve במגוון עוצמות קול

01/06/2024

לנוקס וסמסונג יוצרות מיזם משותף בארה"ב

28/05/2024

Fujitsu מרחיב את פיצולי ה-Airstage

28/05/2024

אלקטרה פאוור: העלייה במכירות החשמל הביתי פיצתה על הירידה במכירות הגפ"מ

28/05/2024

מנוע המדחס של מיצובישי זוכה בפרס הגבוה ביותר

16/06/2024

פטנט ייחודי המאפשר יעול מערכות מיזוג האוויר מבוססות צילרים בבניינים מסחריים...

10/06/2024

מצננים יבשים של Lu-Ve במגוון עוצמות קול

01/06/2024

לנוקס וסמסונג יוצרות מיזם משותף בארה"ב

28/05/2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחרו תחום