טיהור אוויר בתחבורה ציבורית.

הדיילי מייל ואתרים נוספים בעולם מדווחים בימים האחרונים על תעלומה בתחבורה הציבורית ברחבי העולם. על פי הדיווחים השונים, נוסעים מבולבלים מעלים לרשתות החברתיות תמונה של מכשיר מסתורי שהותקן לאחרונה באוטובוסים רבים ברחבי העולם ובאוסטרליה בפרט.

 

חלק מהנוסעים אף מצרפים ניחושים משעשעים במה מדובר: גולש אחד טען שהמכשיר הינו רמקול בלוטות' ציבורי שמאפשר לנוסעי האוטובוס להתחבר אליו ולהנעים את זמנם של שאר הנוסעים.

פרסום

גולש אחר העלה רעיון אחר:"זהו מכשיר למחיקת זיכרון שנועד לגרום לנוסעים לשכוח את כל התלונות שיש להם על התחבורה הציבורית"

 

למרות הניחושים המשעשעים והקונספירטיביים, בחברת אורה אייר הישראלית מרגיעים את ציבור הנוסעים ומספקים מידע על הטכנולוגיה המתקדמת שלה שמותקנת בימים אלו ברחבי העולם:

הטכנולוגיה המדוברת הינה מבוססת בינה מלאכותית אשר מנטרת ומטהרת בזמן אמת את זיהום האוויר בחללים סגורים.

 

אביעד שניידרמן, מייסד ומנכל אורה אייר מסר בתגובה: "חלק מהרעיונות שהעלו הנוסעים היו מעולים! את חלקם אולי אפילו נעביר לצוות הפיתוח. עד אז, אנו גאים לספק חוויה בטוחה ונעימה לציבור הנוסעים ולספק פתרון יעיל לוירוסים וזיהום אוויר בחללים סגורים ל-87 מדינות ברחבי העולם. מנהיגי העולם מובילים בימים אלו שיח חדש בנושא מתוך הבנה כי אוויר מזוהם הינו משפיע דרמטית על הבריאות של כולנו וכי הפתרון המתקדם של אורה אייר יודע לתת מענה לסוגיה שעומדת בראש סדר היום העולמי. אני גאה בעובדי החברה שעושים לילות כימים למען עתיד טוב יותר לעולם כולו".

 

ברקע הדברים, הנוכחות של הטכנולוגיה בתחבורה הציבורית היא פועל יוצא של הסכם הפצה בלעדי שחתמה אורה אייר עם חברת Delos העולמית שהשוותה למעלה מ-80 מוצרים ובחרה בטכנולוגיה של אורה אייר כמתאימה ביותר לטיהור אוויר בתחבורה ציבורית.

 

כמו כן, בימים אלו המערכת מותקנת במאות כיתות במערכת החינוך בישראל. בין הערים שבחרו להתקין את הטכנולוגיה: ת"א, פ"ת, נשר, ירושלים ועוד.

פרסום

 

מלבד טיהור אוויר, הטכנולוגיה מנטרת את איכות האוויר בזמן אמת, מספקת נתונים בעלי ערך ושולחת התרעות לגורם המוסמך בזמן אמת כאשר יש בעיה באיכות האוויר – כולל היתכנות למחלות כמו קורונה ושפעת.

 

המכשיר שהותקן בתחבורה הציבורית ברחבי העולם אושר ע"י משרד הבריאות הישראלי כמשמיד קורונה ושפעת ומבוסס מחקרית ע'י בי"ח שיבא תל השומר שמצא כי המכשיר מגלה, לוכד ומחטא 99.99% מהנגיפים, חיידקים, עובש ו- VOC.

 

Print Friendly, PDF & Email

תודה שאתם מבקרים בפורטל "אייר נט ". אייר נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום האוורור ,מיזוג האוויר הקירור והחימום התעשייתי באייר נט תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום האוורור ,מיזוג האוויר הקירור והחימום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

מנוע המדחס של מיצובישי זוכה בפרס הגבוה ביותר

16/06/2024

פטנט ייחודי המאפשר יעול מערכות מיזוג האוויר מבוססות צילרים בבניינים מסחריים...

10/06/2024

מצננים יבשים של Lu-Ve במגוון עוצמות קול

01/06/2024

לנוקס וסמסונג יוצרות מיזם משותף בארה"ב

28/05/2024

Fujitsu מרחיב את פיצולי ה-Airstage

28/05/2024

אלקטרה פאוור: העלייה במכירות החשמל הביתי פיצתה על הירידה במכירות הגפ"מ

28/05/2024

מנוע המדחס של מיצובישי זוכה בפרס הגבוה ביותר

16/06/2024

פטנט ייחודי המאפשר יעול מערכות מיזוג האוויר מבוססות צילרים בבניינים מסחריים...

10/06/2024

מצננים יבשים של Lu-Ve במגוון עוצמות קול

01/06/2024

לנוקס וסמסונג יוצרות מיזם משותף בארה"ב

28/05/2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחרו תחום