חברת החשמל של מקסיקו (CFE) תרכוש מערכות גיבוי אנרגטי נוספות של ג'נסל בסך כ-4.5 מיליון דולר

במסגרת ההסכם ל-CFE ישנה אופציה להכפלת היקף ההזמנה בכ-4.5 מיליון דולר נוספים

העסקה, שכוללת עשרות מערכות חשמל ירוק של ג'נסל, מצטרפת להזמנות קודמות שביצעה CFE בשנים האחרונות וכללו 74 מערכות

רמי רשף, מנכ"ל ומייסד ג'נסל: "הזמנת ההמשך שקיבלנו מהשותף המקומי עבור חברת החשמל הפדרלית של מקסיקו מהווה הבעת אמון חשובה בג'נסל ובמערכות הגיבוי האנרגטיות והירוקות שפיתחנו, המבטיחות זרימה רציפה של חשמל לתחנות ההשנאה ומערכות התקשורת של CFE. במהלך השנתיים האחרונות, המערכות של ג'נסל נפרסו בתחנות השנאה רבות ברחבי מקסיקו, ומספקות ביצועים ותוצאות יוצאות דופן. הטמעה זו של מערכות ג'נסל בפריסה רחבה, מספקת הוכחה מוכחת ליכולתנו לספק פתרונות אנרגיה שהינם עמידים למשך זמן, וכן ללא פליטות מזהמות. אנו מודים ל-CFE על האמון המתמשך בפתרונות של ג'נסל ומאמינים כי עסקה זו מהווה תרומה משמעותית להרחבת פעילותנו מול חברות חשמל נוספות ברחבי העולם, כחלק מהמשך הצמיחה של ג'נסל".

פרסום

חברת ג'נסל (GenCell), שמפתחת טכנולוגיה להפקת חשמל ממימן ללא פליטות פחמניות, מדווחת היום על שלב נוסף במסגרת שיתוף הפעולה האסטרטגי מול חברת החשמל הפדרלית של מקסיקו (CFE). ג'נסל מעדכנת על הזמנה חוזרת המיועדת ל-CFE על סך כ-4.5 מיליון דולר, לרכישה ואספקה של עשרות מערכות נוספות ושירותי החברה. בג'נסל מציינים כי בכוונת החברה לספק את כלל המערכות לשותף המקומי עד סוף שנת 2023 והתמורה צפויה להתקבל בחברה במספר תשלומים עד לתום החציון הראשון לשנת 2024 בכפוף לכך שהשותף המקומי יקבל תמורה מ- CFE על פי תנאי המכרז.

העסקה מגיעה לאחר אספקה מוצלחת ותפעול משביע רצון של 74 מערכות החברה במהלך השנתיים האחרונות. המערכות הנרכשות ישמשו אף הן כמערכות שיגבו את מערך תחנות ההשנאה של CFE כמו-כן המכרז מעניק ל-CFE את הזכות להגדיל את מספר היחידות בהזמנה עד פי שניים מהכמות הנוכחית  במהלך שישה  החודשים הראשונים לשנת 2024.

העסקה נחתמה לאחר שחברת החשמל של מקסיקו ערכה מכרז נוסף לרכישת מערכות נוספות לגיבוי אנרגטי ובחרה בשותף המקומי של ג'נסל במקסיקו כזוכה שלה. לאור זאת, ג'נסל תספק את המערכות ושרותי תמיכה לשותף המקומי לאורך תקופת האחריות שנקבעה במכרז הנוסף, וההתקנה והתחזוקה יבוצעו על ידי השותף המקומי של החברה במקסיקו.

פרסום

בראייתה של החברה, הזכייה במכרז הנוסף מהווה אינדיקציה לשביעות הרצון של CFE ממערכות החברה שסופקו בהצלחה במסגרת המכרז הקודם של CFE, ולהערכתה עסקה זו עשויה לתרום למיצוב החברה בשוקי היעד שלה ועשויה לסייע לה להרחיב את פעילותה העסקית עם לקוחות חדשים בשוק חברות החשמל בהתאם ליעדים והאסטרטגיה העסקית של החברה.

 

Print Friendly, PDF & Email

תודה שאתם מבקרים בפורטל "אייר נט ". אייר נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום האוורור ,מיזוג האוויר הקירור והחימום התעשייתי באייר נט תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום האוורור ,מיזוג האוויר הקירור והחימום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

מנוע המדחס של מיצובישי זוכה בפרס הגבוה ביותר

16/06/2024

פטנט ייחודי המאפשר יעול מערכות מיזוג האוויר מבוססות צילרים בבניינים מסחריים...

10/06/2024

מצננים יבשים של Lu-Ve במגוון עוצמות קול

01/06/2024

לנוקס וסמסונג יוצרות מיזם משותף בארה"ב

28/05/2024

Fujitsu מרחיב את פיצולי ה-Airstage

28/05/2024

אלקטרה פאוור: העלייה במכירות החשמל הביתי פיצתה על הירידה במכירות הגפ"מ

28/05/2024

מנוע המדחס של מיצובישי זוכה בפרס הגבוה ביותר

16/06/2024

פטנט ייחודי המאפשר יעול מערכות מיזוג האוויר מבוססות צילרים בבניינים מסחריים...

10/06/2024

מצננים יבשים של Lu-Ve במגוון עוצמות קול

01/06/2024

לנוקס וסמסונג יוצרות מיזם משותף בארה"ב

28/05/2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחרו תחום