דאסו סיסטמס זוכה לדירוגים הגבוהים ביותר במדדי הקיימות הגלובליים לשנת 2022

  • זו השנה השניה ברציפות, שבה דאסו סיסמטמס נכללת במדד הקיימות של דאו ג'ונס (DJSI)

ב-1% העליון בתחום התוכנה.

  • הישגים נוספים בשנת 2022: החברה דורגה כמובילה עם דירוג AAA של MSCI ESG וכן זוכה לדירוג פלטינה במבדק EcoVadis.
  • הישגים אלה מסמנים שנה של הגברת המחוייבות החברתית והסביבתית של דאסו סיסטמס.

 

דאסו סיסטמס זוכה לציונים הגבוהים ביותר במדד הקיימות המוביל לאחריות חברתית וסביבתית לשנת 2022. החברה מסכמת שנה שבה הונחו אבני דרך משמעותיות בביצועי החברה בתחום ההשקעות האחראיות.

פרסום

 

זו השנה השניה ברציפות, שדאסו סיסטמס נכללות במדד הקיימות של דאו ג'ונס (DJSI) שמציב אותה השנה ב-1% העליון בתחום חברות התוכנה ובמקום הרביעי מתוך 332 חברות.

מדובר באחד המדדים היוקרתיים ביותר למדידת אמות מידה לאחריות סביבתית של חברות ברחבי העולם.
בקריטריון ב-ESG (השקעות אחראיות) החברה משפרת את ביצועיה ב-8 נקודות לעומת 2021, כאשר ההתקדמות הרבה ביותר נרשמת בניהול חדשנות, מדיניות סביבתית, ניהול מערכות וטיפוח הון אנושי.

 

בנוסף לדירוג במדד DJSI, דאסו סיסמטס מקבלת לראשונה דירוג AAA של MSCI ESG, וזוכה להכרה כמובילה ("leader") בתעשיית התוכנה והשירותים. מדדי MSCI ESG בוחנים את עמידותה של חברה מול סכנות ESG בטווח הארוך.
דירוג AAA לעומת AA בשנת 2021 ניתן לחברה כהכרה במחוייבותה לאתיקה עסקית ולשימור וטיפוח עתודה ניהולית.

ברשימת ההישגים לשנת 2022 נכלל גם ציון "מדלית פלטינה" מטעם מבדק האחריות התאגידית EcoVadis, הבוחן קריטריונים של סביבה, עבודה, זכויות אדם ורכש בר קיימא.

פרסום

החברה ממשיכה גם ב-2022 להיכלל במדד Euronext Eurozone ESG (Large 80), וזאת בזכות דירוגה במקום ה-6 בסקטור התוכנה ע"י סוכנות הדירוג Vigeo Eiris וכן במדד FTSE4Good.

 

"דיווח בנושא האחריות הסביבתית, החברתית והתאגידית  (ESG) מוגדר בעדיפות בדאסו סיסטמס. הנושא חשוב במיוחד למימוש החזון של דאסו סיסטמס להיות שותף מוביל ומהימן להמציא מחדש כלכלה בת קיימא, באמצעות הידע, כח האדם ובאמצעות חוויות התאום הוירטואלי שלנו, שמסייעת למעל 300,000 לקוחות ב-12 תעשיות ברחבי העולם" אמרה פלורנס ורזלן, סמנכ"לית בכירה, תעשייה, שיווק וקיימות, דאסו סיסטמס. אנחנו נמשיך את תנופת ההישגים של שנה זו. נמשיך לפעול למודעות לקיימות, לפתרונות ונמשיך לעסוק בזה בתוך החברה עם העובדים והלקוחות שלנו ובכל רחבי האקוסיסטם הגלובלי של החברה. כל פעולה שלנו עומדת בחזון החברה להרמוניזציה אדם-טבע-מוצר.

בנוסף להישגים שנרשמו בתחום הESG, דאסו סיסטמס שבה ואישרה את מחוייבותה לקיימות בשנת 2022 כאשר השיקה את פתרון מדידת מחזור החיים על גבי פלטפורמת 3DEXPERIENCE המאפשר ללקוחות למדוד את ההשלכות הסביבתיות של המוצרים והתהליכים שלהן.
מינויו של פיליפין דה ט'סרקלס ל-Chief Officer לנושא קיימות, החתימה על מחוייבות לנושא האקלים והצהרת המחוייבות בועידת האקלים COP27.

Print Friendly, PDF & Email

תודה שאתם מבקרים בפורטל "אייר נט ". אייר נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום האוורור ,מיזוג האוויר הקירור והחימום התעשייתי באייר נט תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום האוורור ,מיזוג האוויר הקירור והחימום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

מנוע המדחס של מיצובישי זוכה בפרס הגבוה ביותר

16/06/2024

פטנט ייחודי המאפשר יעול מערכות מיזוג האוויר מבוססות צילרים בבניינים מסחריים...

10/06/2024

מצננים יבשים של Lu-Ve במגוון עוצמות קול

01/06/2024

לנוקס וסמסונג יוצרות מיזם משותף בארה"ב

28/05/2024

Fujitsu מרחיב את פיצולי ה-Airstage

28/05/2024

אלקטרה פאוור: העלייה במכירות החשמל הביתי פיצתה על הירידה במכירות הגפ"מ

28/05/2024

מנוע המדחס של מיצובישי זוכה בפרס הגבוה ביותר

16/06/2024

פטנט ייחודי המאפשר יעול מערכות מיזוג האוויר מבוססות צילרים בבניינים מסחריים...

10/06/2024

מצננים יבשים של Lu-Ve במגוון עוצמות קול

01/06/2024

לנוקס וסמסונג יוצרות מיזם משותף בארה"ב

28/05/2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחרו תחום