ברנמילר אנרג'י נכנסת לתחום המימן הירוק:

חתמה על מזכר הבנות לשיתוף פעולה עם שתיים מענקיות האנרגיה המתחדשת באירופה

במסגרת שיתוף הפעולה יפעלו החברות בפרויקטים משותפים בספרד לבחינת שילוב טכנולוגיית החברה לצורך הפקת מעל 100 אלף טון בשנה של מתנול ממימן ירוק

חברת ברנמילר אנרג'י ממשיכה להרחיב את פעילותה בתחום האנרגיה המתחדשת. החברה דיווחה כי חתמה על מזכר הבנות  לשיתוף פעולה עם שתיים מהענקיות בתחום באירופה – חברת Green Enesys וחברת RE Viridi, במסגרתו יפתחו שלוש החברות מיזמים להפקת מעל 100 אלף טון בשנה של מתנול המופק ממימן ירוק.

פרסום

 

ברנמילר תצטרף לשלושה פרויקטים עליהם עובדות בימים אלו החברות Green Enesys  ו-Viridi RE בתחום המימן הירוק בספרד, שמטרתם להוריד את רמת הפחמן בתחום התעשייה והתחבורה ברחבי האיחוד האירופי. לפרויקטים כאמור יכולת משולבת של ייצור של למעלה מ-100 אלף טונות של מתנול ירוק מידי שנה.

 

החברה מציינת כי לאחר השלמת שלב בדיקות ההיתכנות, ייכנס המיזם לשלב ההנדסה הבסיסית. תוצאות חיוביות בשלב זה צפויות להוביל, בהתאם לתנאי מזכר ההבנות, להתקשרות בהסכם סופי של שלוש החברות, במטרה לספק אנרגיה תרמית, קיטור ירוק ורציף, על ידי מערכות אחסון החברה (bGen).  מערכות האחסון יוטענו על ידי אנרגיית רוח ואנרגיה סולארית במטרה לייצר קיטור נקי, שהוא מרכיב קריטי בהפיכת המימן הירוק למתנול ירוק ובכך יאפשר את השינוע שלו בצורה זולה ובטוחה ברחבי אירופה.

 

אבי ברנמילר יו"ר ומנכ"ל ברנמילר אנרג'י: "שיתוף פעולה זה מהווה דריסת רגל משמעותית של ברנמילר בתחום נוסף באנרגיה הירוקה. שינוע מימן ירוק מהווה כיום את האתגר המשמעותי ביותר ליזמים מתחום המימן. לברנמילר יש את האמצעים והיכולות לענות על צרכים אלו, המערכות שלנו יקלטו חשמל משדות סולאריים ורוח ויספקו קיטור בצורה סדירה ואמינה לתהליך זה"

 

חוסה לואיס מורן, מנהל הפתרונות המשולבים של חברות Green Enesys  ו- Viridi RE:

 "אנחנו רואים בברנמילר שותף טבעי לקידום הפרויקטים שלנו בספרד. פתרון אחסון האנרגיה התרמית של ברנמילר מוכח ובעל ניסיון, בנוסף חברת ברנמילר מביאה עמה צוות מסור ומומחה בתחום דבר המהווה תרומה משמעותית להצלחתם של הפרויקטים עליהם אנו עובדים."

 

פרסום

חברת ברנמילר אנרג'י: פועלת בתחום האנרגיה המתחדשת וההתייעלות האנרגטית, בדגש על אגירת אנרגיה תרמית. החברה פיתחה טכנולוגיה יעילה וחסכונית לשימור אנרגיה על ידי חום. החברה פועלת בתחום הייזום, תכנון, הקמה והפעלת מתקנים לייצור חשמל וחום לתעשייה ומסחר, וכן במכירת ציוד ופתרונות אגירה. החברה הוקמה בשנת 2012 על ידי אבי ברנמילר, יו"ר ומנכ"ל החברה.

 

Viridi RE  היא חברה ותיקה בתחום הפרויקטים של אנרגיה מתחדשת בועלת רקוד ברחבי אירופה ואמריקה. מאז 2006 הייתה מעורבת החברה בפרויקטים של מעל ל-2 GW בתחום האנרגיה הסולארית ופתרונות אנרגיה ירודה כגון מימן.

 

Green Enesys מפתחת פרויקטים בינלאומיים בתחום האנרגיה המתחדשת מאז שנת 2009. יחד עם חברת Viridi RE היא מפתחת יותר מ-5 GW של אנרגיה מתחדשת במסגרת פרויקטים ברחבי העולם המשלבים פתרונות אנרגיה חכמים הכוללים

Print Friendly, PDF & Email

תודה שאתם מבקרים בפורטל "אייר נט ". אייר נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום האוורור ,מיזוג האוויר הקירור והחימום התעשייתי באייר נט תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום האוורור ,מיזוג האוויר הקירור והחימום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

הושיזאקי רוכשת 25% ממניות פוגל

25/02/2024

Airedale מספקת את הצ'ילרים הגדולים אי פעם

15/02/2024

אופק הדירוג של תדיראן יורד מיציב לשלילי

30/01/2024

לפי השמועות ג'ונסון קונטרס בוחנת את מכירת עסקי ה-HVAC שלה, שעשויים לכלול את...

28/01/2024

הבאת זיהוי מדויק לחיישני קירור A2L

26/01/2024

Danfoss ו-Google נכנסות לשותפות בינה מלאכותית

26/01/2024

הושיזאקי רוכשת 25% ממניות פוגל

25/02/2024

Airedale מספקת את הצ'ילרים הגדולים אי פעם

15/02/2024

אופק הדירוג של תדיראן יורד מיציב לשלילי

30/01/2024

לפי השמועות ג'ונסון קונטרס בוחנת את מכירת עסקי ה-HVAC שלה, שעשויים לכלול את...

28/01/2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחרו תחום