ביקור טכנאי ללא תשלום לתושבי הדרום בתקופת המלחמה.

קבוצת תדיראן יוצאת  עם שורה של יוזמות לטובת תושבי הדרום, ותעניק ביקור טכנאי בזמן הקצר ביותר כאשר הביקור יהיה ללא תשלום, במקום 380 שקל אותם תסבסד החברה

 קבוצת תדיראן יוצאת עם שורה של יוזמות לטובת תושבי הדרום, שחווים בימים אלה את אחת התקופות הקשות בחייהם. עבור כלל הלקוחות המתגוררים מאשדוד ועד באר שבע, כולל באזור עוטף עזה, יופעל מוקד ייעודי שירכז ויזרז את הטיפול בקריאות השירות והתמיכה הטכנית.

פרסום
באמצעות מוקד השירות לתושבי הדרום, שמספרו 6381*, יוכל הלקוח לתאם ביקור טכנאי בזמן הקצר ביותר כאשר הביקור יהיה ללא תשלום. עלות הביקור העומדת על סך של 380 שקל, תסובסד כולה ע"י תדיראן (למעט חלקים). במקביל, גם בשעה קשה זו, תדיראן ממשיכה לספק שירות ללקוחותיה במתכונת מלאה גם לכל שאר האזורים בארץ.
גם עבור מתקיני המזגנים שבדרום יופעל קו טלפון ייעודי נפרד שיעניק פתרונות לשלל הצרכים בשטח. המתקינים יקבלו תיעדוף וסיוע מיידי מהחברה, לרבות תמיכה מרחוק באמצעות צ'אט  ווידאו על ידי טכנאי שירות מומחים של תדיראן. כמו כן, מתקינים בדרום שעובדים עם תדיראן יקבלו הנחה מיוחדת לחלקי חילוף של המזגנים.
משה ממרוד, בעל השליטה ומנכ"ל תדיראן: "ישראל ניצבת בימים אלו באחת משעותיה הקשות ביותר. לא מעט מעובדות ועובדי תדיראן מגויסים בימים אלו למילואים ומצויים בחזית. אנחנו כחברה עובדים מסביב לשעון על מנת לתת שירות ומענה מהיר ללקוחותינו הרבים ובדגש על דרום הארץ על אף המגבלות. נדאג שכל לקוח בדרום יקבל שירות מהיר, יטופל בצורה הטובה ביותר וללא חיוב עבור ביקור הטכנאי".
"כחברה ישראלית הפועלת מעל 70 שנה, אנו מחויבים לעשות כל מה שנוכל על מנת לתמוך, לסייע ולהקל על לקוחותינו. חברת תדיראן מצדיעה לכלל כוחות הביטחון אשר מגנים בימים אלה על מדינת ישראל, שולחת החלמה לכלל הפצועים, תנחומים למשפחות הנרצחים ומייחלת לשחרורם המהיר של החטופים".
Print Friendly, PDF & Email

תודה שאתם מבקרים בפורטל "אייר נט ". אייר נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום האוורור ,מיזוג האוויר הקירור והחימום התעשייתי באייר נט תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום האוורור ,מיזוג האוויר הקירור והחימום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

מנוע המדחס של מיצובישי זוכה בפרס הגבוה ביותר

16/06/2024

פטנט ייחודי המאפשר יעול מערכות מיזוג האוויר מבוססות צילרים בבניינים מסחריים...

10/06/2024

מצננים יבשים של Lu-Ve במגוון עוצמות קול

01/06/2024

לנוקס וסמסונג יוצרות מיזם משותף בארה"ב

28/05/2024

Fujitsu מרחיב את פיצולי ה-Airstage

28/05/2024

אלקטרה פאוור: העלייה במכירות החשמל הביתי פיצתה על הירידה במכירות הגפ"מ

28/05/2024

מנוע המדחס של מיצובישי זוכה בפרס הגבוה ביותר

16/06/2024

פטנט ייחודי המאפשר יעול מערכות מיזוג האוויר מבוססות צילרים בבניינים מסחריים...

10/06/2024

מצננים יבשים של Lu-Ve במגוון עוצמות קול

01/06/2024

לנוקס וסמסונג יוצרות מיזם משותף בארה"ב

28/05/2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחרו תחום