אלקטרה חתמה לאספקת מערכות חימום בהיקף של מיליארד שקל

 

אלקטרה מוצרי צריכה מעמיקה את פעילותה באירופה:

חתמה על הסכם עם ענקית אירופאית לאספקת מערכות חימום בהיקף של מיליארד שקל

פרסום

 

ההסכם שנחתם לתקופה של 4 שנים מרחיב הסכם קיים והופך את אלקטרה מוצרי צריכה לשחקנית מרכזית  בשוק מערכות החימום האירופאי

 

 

צביקה שווימר, מנכ"ל אלקטרה צריכה: "ההסכם הוא הבעת אמון גדולה באלקטרה צריכה ובמובילות הטכנולוגית של החברה המייצרת היום מערכות חימום מהמתקדמות והיעילות בעולם והחסכוניות מאוד בצריכת החשמל. זו גאווה גדולה לייצר בישראל ולהיות היצרן המועדף בשוק האירופאי שהוא מהגדולים בעולם. אני מעריך כי משבר האקלים ההולך ומעמיק ומשבר הגז באירופה ימשיכו להגדיל את הביקוש למערכות החימום של החברה".

 

אלקטרה מוצרי צריכה מאיצה את פעילותה בתחום מערכות החימום באירופה. החברה מעדכנת היום, כי חברה בת חתמה על עדכון הסכם התקשרות עם לקוח אסטרטגי של החברה באירופה והארכתו עד שנת 2026. במסגרת ההסכם המעודכן תקים, תפתח ותייצר החברה הבת קו מוצרים נוספים ותגדיל משמעותית את כמות הייצור של המוצרים שפותחו במסגרת הסכם ההתקשרות.

 

החברה הבת, צופה כי הכנסותיה ממכירת מוצרים ללקוח האסטרטגי יסתכמו בתקופה ההסכם המעודכן לסך כולל של כ- 1 מיליארד שקל, זאת חלף 300 מיליון שקל בהתאם להסכם המקורי, במסגרתו בוצעה הזמנה מהלקוח בשנת 2020. יצוין, כי החברה הבת מוחזקת ע"י אלקטרה צריכה ב-60% וע"י קונצרן הענק Bosch ב-40%.

פרסום

 

החברה צופה כי בשל הגידול המשמעותי בביקוש למערכות חימום מבוססות אינוורטר של הלקוח האסטרטגי, וכן של לקוח מקבוצת BOSCH ושל לקוחות נוספים עבורם החברה מפתחת ומייצרת מערכות חימום, כאמור, מכירותיה לייצוא של החברה הבת יצמחו בשנים 2023 – 2026 מסך של כ-350 מיליון שקל בשנה ועד לסך של כ-800 מיליון שקל בשנה בתום התקופה.

 

אלקטרה מוצרי צריכה הינה קבוצה הפועלת בארבעה תחומי פעילות, המדווחים גם כמגזרי פעילות בדוחותיה הכספיים, כמפורט להלן: הראשון – ייבוא, ייצור, יצוא, שיווק, מכירה והפצה של מוצרי צריכה חשמליים ומתן שירות למוצרים וכן, ייבוא, ייצור, הפצה ושיווק של ציוד למערכות סולאריות ("מוצרי צריכה חשמליים"); השני – הפעלת רשתות שיווק קמעונאיות למכירת מוצרי צריכה חשמליים ("מגזר קמעונאות חשמל"); השלישי – פעילות קבוצת הקמעונאות יינות ביתן ורשת 7-Eleven וקרפור שבהקמה ("מגזר קמעונאות מזון"); הרביעי – פיתוח והקמה של נדל"ן להשקעה ("מגזר נדל"ן להשקעה") וכן מגזר אחרים הכולל את תחום מחנאות, ספורט ופנאי לרבות זיכיון בלעדי לייבוא והפצת מותג העל-קולומביה, והפעלת רשתות Outsiders ושבילים. מנכ"ל החברה הוא מר צביקה שווימר והסמנכ"ל הבכיר האחראי על העניינים הכספיים ומערכות המידע הוא מר יוני צברי.

 

Print Friendly, PDF & Email

תודה שאתם מבקרים בפורטל "אייר נט ". אייר נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום האוורור ,מיזוג האוויר הקירור והחימום התעשייתי באייר נט תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום האוורור ,מיזוג האוויר הקירור והחימום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

מנוע המדחס של מיצובישי זוכה בפרס הגבוה ביותר

16/06/2024

פטנט ייחודי המאפשר יעול מערכות מיזוג האוויר מבוססות צילרים בבניינים מסחריים...

10/06/2024

מצננים יבשים של Lu-Ve במגוון עוצמות קול

01/06/2024

לנוקס וסמסונג יוצרות מיזם משותף בארה"ב

28/05/2024

Fujitsu מרחיב את פיצולי ה-Airstage

28/05/2024

אלקטרה פאוור: העלייה במכירות החשמל הביתי פיצתה על הירידה במכירות הגפ"מ

28/05/2024

מנוע המדחס של מיצובישי זוכה בפרס הגבוה ביותר

16/06/2024

פטנט ייחודי המאפשר יעול מערכות מיזוג האוויר מבוססות צילרים בבניינים מסחריים...

10/06/2024

מצננים יבשים של Lu-Ve במגוון עוצמות קול

01/06/2024

לנוקס וסמסונג יוצרות מיזם משותף בארה"ב

28/05/2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחרו תחום